Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Kazys Jonaitis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Kazys Jonaitis gi toksai visai kultūringas diedukas atrodo, nei už ką gi nepatikėtum, kad galėjo moteris žudyt...

Kazys Jonaitis arba Pakelių Maniakas - plačiai pagarsėjęs manijakas, katrasai jau nuteistas iki gyvos galvos, gyveno Grigiškėse. Tai jau senukas dabar visai, 74 metų amžiaus, tai jau nedaug teliko sėdėt.

Pagautas buvo 2001 metais, už trijų merginų nužudymą, bet kaip paaiškėjo betiriant, įtarimai išžaginimu berods net ir nepasitvirtino - anas buvo impotentas, matyt dėl to toksai ir piktas. Tai čia dar toks pastebėjimas apie propaguojamą kastraciją, kad tarp žudikų-manijakų visad taip ir būna, kad natūralūs kastratai, todėl negali pasitenkinti normaliais būdais, todėl ir tampa manijakais. Taip kad čia vat kaip sakant turėt reikia tai omeny, iš kur visas tas nekrosadizmas atsiranda.

Tai dar beje, 2003 metais teisme Kazys Jonaitis buvo išteisintas, mat įrodymų teismui pritrūko, nes maždaug "ką čia šneka kažkokia mergiotė, kad ją nužudyt bandė, tai tiktai jos šnekos ir įrodymų jokių nėra". Tai buvo galvota jį paleisti į laisvę, bet pavyko viską įrodyti tiktai tokiu būdu, kad ankstesnės jo bylos tyrėjas paaukojo visą savo laisvalaikį šitam, kažkaip susidraugino su tuo Kaziu Jonaičiu, o tasai viską ir išsiplepėjo ir prisipažino, tai pagal tai buvo lavonai atrasti, o jau tada ir įrodyta viskas.

Tai dabar Kazys Jonaitis sėdi Lukiškių kalėjime ir skundus rašinėja, kad prižiūrėtojai su juo nepagarbiai elgiasi, ir vis reikalauja, kad jam visokią neturtinę žallą atlygintų. O gi ganėtinai neseniai bandė pieštuku išdurti kalėjimo prižiūrėtojo akį, bet nepavyko kažkaip.

Tai dar kalbama buvo, kad esą aštuonmetį mokslą jisai tebaiges, bet tai buvo visiška neteisybė, nes baigė jis tiktai dvi klases.

Gi žudydavo anas merginas, kurios tranzais važiuodavo, nuveždavo į mišką ir kirviu uždaužydavo. Tai ilgai būtų gal taip daręs, bet vienai merginai pavyko pabėgt, tai kreipėsi į policiją, taip ir pavyko išaiškint. Gi patsai Kazys Jonaitis teismui briedus pasakojo, kad tos merginos pačios prie jo kabinėdavosi, mylėdavosi, o paskui šantažuodavo, kad viską praneš jo žmonai, jei jis pinigų nesumokės.

Taip vat ir sprendžiama dabar, kad tris nužudė įrodytai, spėjamai mažiausiai vieną dar nužudė, bet atrast jos niekam nepavyko, vienos nužudyt nepavyko, nes pabėgo, o dar spėjama, kad dar kelios yra, kurios irgi galėjo būt nužudytos, bet jau beviltiška rast...

Gi Jonaičio žmona Galina Jonaitienė, kaip paaiškėjo, išties gi matyt viską žinojo ir slėpė, o paskui padėdavo nužudytųjų daiktus parduot. O patsai Kazys Jonaitis irgi buvo jau anksčiau teistas - 1986 metais už žmogžudystę gavo 15 metų, bet atsėdėjo tiktai 11 ir gavo amnestiją, tad 1997 ir buvo paleistas, tai po to ir ėmė žudyt moteris...

O dar teisybės dėlei turim pateikti ir paties Kazio Jonaičio versiją, kad išties gi jis organizuodavo merginas anokiam Romui Zamolskiui, veždavo prie ežero, su šašlykais, ten visi tūsindavosi, o jau paskui ten visas jas Romas Zamolskis žudydavo, o patsai Kazys Jonaitis nieko padaryt negalėjo, nes ir jį patį žadėjo nužudyt...


Dar žr.