Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Kazimieras Uoka

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Čia visai ne Kazimieras Uoka, o kažkoks nepanašus montažas, nes viską išduoda plakatas, kurį koks tai Buržujus sumontavo, norėdamas tikslą padaryti iš garbaus ir įžymaus politiko negražią ir nezgrabną karikatūrą, nes aišku, kad filmuota ne Lietuvoje, o kur tais Tibete, nes tiktai ten.

Kazimieras Uoka - arba tiesiog kaip kurių vadinamas Kuoka. Vienas iš dviejų vis dar likusių gyvūjų, dalyvavusių Žalgirio mūšyje (kitas yra Albinas), exkomunistas, ex-Seimo narys, kuris kažkada žadėjo susideginti viešai, bet paskuj benzo pritrūko ar kažką, nu dar tikras patriotas, arti prie žemės ir technikos. Kazimieras Uoka nuo Sąjūdžio laikų įgijęs didžiulį liaudies pasitikėjimą, tik vat stilisto nebeturi ir dažnai vaikšto netvarkingai (smirdėdamas bišky), pastaruoju metu savo ugningomis kalbomis Uoka atvirai reiškia nemeilę homoseksualams.

Dargi Uoka turėjo kažinkokiu santykių su buldozeriu - artai kažką griauti ar suvažinėti norėjo - kažką miglotai prisimenam, jei prisimenat geriau - nepasidygėkite ir papasakokite mum visiem.

Dar sako, kad kaip tai susisiejęs su Garliavos kažkokiomis ten protestų bangomis ar kokiais ten...


Paskutinės naujienos

Sklando gandai, kad pirmasis širdies draugas buvo Pedras Gražuolis su kuriuo susipažino viename vakarėlyje "netyčia" apsilankęs gėjų pakraipos pažinčių svetainėje. Tai nuo to laiko ir patapo pederastmanu ar filu, neaišku dėl to, bet pipedijos reporteriai deda visas įmanomas pastangas, kad tai išsiaiškintų!.

Uoka veržiasi pyderų visokių padubasinti
Du draugeliai amžini - vertybių saugotojai visokių