Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Kauno marios

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Štai senas vaizdas koksai buvo gražus, laukai, pievos ir giraitės tenai, kur dabar viršum to yra dešimts metrų vandens ir viskas palaidota po storu visokių šiukšlių, purvo ir atmatų sluoksniu, gi tolumoj - Pažaislio vienuolynas kyšo, tai čia dabar per porą kilometrų nuo kranto šita nuotrauka daryta

Kauno marios yra Kaune, nors per radiją visokie meteorologai dažnai sako "Kauno mariose prie Birštono vandens temperatūra blablabla", betgi prie Birštono jokių marių nėra, tai tuo visokie durneliai labai piktinasi, nežinodami, kad išties tenai kaip tik Kauno marios ir prasideda, nes būtent tenais po užtvenkimo atsirado vandens lygio ir srovės greičio pasikeitimo riba, tai kaip sakant nežinodamas ir neįtarsi.

Ogi šiaip tai dar dažnas kalba, kad ta Kauno hidroelektrinė esanti baisiai neefektyvi, nes užlietuose plotuose būtų galima išauginti visokių rapsų iš kurių prigaminti aliejaus, kurį deginti kokioje nors šiluminėje elektrinėje ir taip per metus energijos pagaminti cielus du kartus daugiau. Nes tai moksliniai tokie paskaičiavimai. Todėl jau pasigirsta žaliųjų protestai ir rimtos kalbos, kad Kauno marias reiktų nusausinti, nes taip ir gamtai geriau, ir ekologijai, ir ekonomikai, ir žmonėms, tai gal ir logiška visai.

Gi dar neabejotina, kad Kauno mariose vyksta rekreacija ir žmonių poilsis, gi užum Pažaislio vienuolyno įsikūrusi kažkokia valčių ir buriavimo bazė nuo seno garsėja, kaip vietinių Kauno mafukų pokylių ir susirinkimų vieta.