Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Kasparas Fricas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Kasparas Fricas, gimęs 1900 balandžio 1, miręs (nemiręs), yra neegzistuojanti asmenybė, kitaip tariant, avataras ir botas, melagingai apsimetanti kažkokiu ten prokuratūros darbuotoju ir dar ten kažkuo Feisbuke, nors išties tai tokio asmens netgi nėra, nes įvedus į Gūglę, nieko, išskyrus tą patį feisbukinį Kasparą Fricą, išvis ir neranda.

Tai žinoma, užduokim sau klausimą, tai kokia gi čia proga Kasparas Fricas galėjo atsirasti Pipedijoje? Taigi tiktai todėl, kad akivaizdus trolis, katras kelia kognityvinį disonansą, tik jau galimai kur reik būt durnu, kad bandyt kognityvinį disonansą sukelt Pipedijai, katra irgi netgi ir nežmogus, tai čia gal durnu reikia būt, kad taip bandyt.

Taigi neabejotinas faktas, kad bebandydamas sukelt Pipedijai kognityvinį disonansą, anas apkaltino Pipediją Feisbuke, esą šioji nukopipyzdino iš žurnalo Veidas straipsnį apie Užkalnį, katrą jis patsai parašė ir atpažino pagal tai, kad jis neskiria netgi technikos elementarių dalykų, nežino, kuo skiriasi traukinys ir garvežys!!!!

Taigi ans pasirodo, kad knygų skaityti nemoka, kad yra giliai gėdinga...

Taip kad aišku dar pagrasino, kad pro prokuratūrą kažkokią pratrauks ir visą Pipediją uždarys. Tai dabar laukiam ir drebam, kas bus.


Alternatyvi nuomonė

Pipedija yra rinktinė dibilė, kokių internetuose pilna, todėl pati neskiria, kai parašo straipsnį apie Užkalnio garvežį, kad ten ne garvežys, o motokaliaskė, o paskui kliedi komentaruose bandydama įtikinti, kad VLKK sprendimu žmonės neturi teisės sakyti, kad Pipedija yra durna internetų išvietė. Ir dar neskiria žurnalo Veidas nuo žurnalo Žmonės, o tokio žurnalo, kaip FHM išvis nematė gyvenime.

Ir dar prisigalvoja kažkokių fantazijų ir kliedesių apie kažkokias prokuratūras, o paskui šneka, kaip koks atsitiktinių žodžių generatorius.