Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Kas nužudė Andrių Ūsą?

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Kas nužudė Andrių Ūsą? - taigi niekas jo nenužudė, taigi paspringo skrandžio turiniu, ar tai kaip ten kažkaip panašiai. Taigi važiavo Andrius Ūsas žemės ūkio paskirties keturračiu, kitaip sakant kaip ir mažu traktoriuku, pasivažinėt, todėl pasiėmė su savimi butelį degtinės ir šokoladą. Gėrė, gėrė ir nuvažiavo prie kažkokios kūdros, tada prigėrė vandens ir paskui paspringo. Dar kadangi labai karšta buvo, tai šalmą numetė kažkur toliau, kad nesipainiotų, ir dar ir pirštinę prarijo vieną, todėl pirštinės niekas ir nesurado. Taip kad čia toks pats absurdiškas klausimas, kaip ir klausimas "Kas nužudė Drąsių Kedį?", nesgi ir taip visiems viskas čia akivaizdu.

bet kaip tyčia tuo metu, iš namų nežinoma kryptimi buvo išvykęs Marius Velnių mylėtojas, kartais vadinamas Uzbeku. Klausimas - ar ne tose pačiose apylinkėse ponas atostogavo?