Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Karlas Marksas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Karlas Marksas, dar žinomas kaip Karl Marx - buvo kadaise toksai buhalteris, kuris tvarkė kažkokio ten savo draugelio Frydricho Engelso buhalteriją, bet ėmė ir susirgo kažkokia liga, nes ėmė kliedėt kažką apie sąmokslus, bankininkus, kapitalistus ir kitus iliuminačius, kurie viską valdo.

Čia kaip dabar pasakytų kokie nors kaščenitai, tai gavosi aiški paranojinė šizofrenija, nes prie tos ir būna visokie tokie ekonominiai kliedesiai ir bendrai visokie racionalizacijos kliedesiai. Šiais laikais, kai psichiatrija yra tokia išsivysčiusi, tai būtų tą Marksą ir pagydę, nes aminazinas nuo tokių ligų padeda. Bet gi anais laikais tai viskas buvo kitaip.

Tai žodžiu, Karlas Marksas prikniso protą tam Engelsui, kol pas tą išsivystė indukuotoji psichozė su indukuotaisiais kliedesiais, o tada šitas savo turtą ėmė švaistyti visų tų teorijų skleidimui. O po to jau tos teorijos pasklido plačiai, atsirado dar kažkoksai Leninas ir Trockis, tai galų gale pasidarė Spalio Revoliucija, o galų gale visi ėmė vieni kitus žudyt, vežt į kažkokius lagerius, ir vėl žudyt, pasidarė SSRS ir pagal visas tas Markso teorijas gavosi kaip ir gavosi.

Žodžiu, nelabai jau ir turime ką papasakoti, nes viskas čia gerai žinoma ir taip.