Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Kapsai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Kapsai arba kapslokas, dar vadinami ir kultūringiau - "Caps Lock" - tai kai kažkas paspaudžia klavišą "CapsLk" arba "CpsLk" ar kažkaip panašiai besivadinantį ir tada rašo vien didžiosiomis raidėmis. Tai tada gaunasi lyg kažkas rėktų per komentarus ar panašiai.

Tasai Caps Lock klavišas yra klaviatūros kairėje, paprastai tiesiai virš "Shift" ir tiesiai po "Tab". O kadangi abu pastarieji mygtukai visai neretai naudojami, tai būna, kad kam nors ir netyčia pasispaudžia. Tai kai kurie kapslokeriai būna, kad paskui teisinasi ir sako - "aš netyčia nuspaudžiau, kodėl mane dabar puolate". Tai išties, nors ir netyčia pasipaudžia, žmogus gi visada mato, kokios raidės rašosi ant ekrano. O jei mato, tai reiškia, kad ir supranta, kad kapsais rašo.

Todėl kai jums aiškina tokį atmazą, kad netyčia, tai žinokite, kad čia myža jums ant akių ir galvoja, kad jūs esate dibilas, kuriam bet kokius makaronus pakabins ir tai suveiks.

Kartais kapsais rašo įvairios valdiškos įstaigos. Iš to būna išsyk atpažįstama, kad jose ir vadovauja, ir dirba žmonės, kurie turi alternatyvų intelektą. O kadangi kapsai valdiškose įstaigose pasitaiko tiek dažnai, kad kai kur tampa netgi norma, pvz., dokumentų pavadinimuose ar dar kažkur, tai čia jau mums pasako apie tai, kokie intelekto nesužaloti asmenys ne tik tose įstaigose dirba, bet ir toms įstaigoms vadovauja.