Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Kamvila

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!

Kamvila - taigi garsioji kontora, kur paaiškėjo, kad vertelgos išsidirbinėja taip, kaip dar niekas neišsidirbinėjo galimai, nors aišku tai jau sunku tvirtinti. Išsipildė kraupiausi moterų košmarai - "Bovary" kosmetologiniai kabinetai pasirodė besą nepatikimi, o dar ir taip, kad eina peklon - kur būdavo daroma depiliacija gerų vietų, ar viso kūno masažas ir panašiai, tai buvo filmuojama kameromis[1].

Tai už visą šitą filmavimą darbuotojų ir klienčių, firmos vadas Miroslav Michmel tegavo 600 litų baudą, taip kad vertelgos kaip matom, teatsipirko lengvu išgasčiu, gi tuo tarpu sumos, kaip matom, visai nedidelės, o biznis galimai pelningas, juolab, kad niekas neneigė, o ir išvis netyrė, kad būtų visa tai transliuojama per internetus, o juk kiek tokių transliacijų internetuose galima atrasti - tai jau puikiai žino kiekvienas pr0n mėgėjas. Taip, kad spėlionės gali būti visokios.

O tai ta pati kontora ir visokius Bovary salonus turi, kirpyklas, stomatologijos kabinetą kažkokį, ir dar prekiauja visokiais ten dalykais, tai dar kai parašėm žodį "Kamvila" gūglėje, tai į pirmą vietą išdavė kažkokį beautyshop.lt, tai gal šitas irgi šitai kontorai priklausantis bus, nors priešingai nei reikalauja įstatymai, neradom tenai jokių kontaktinių duomenų apie firmą, katrai tasai komercinis puslapis priklausantis gali būt... Otai dar gandai sklando, kad vienoje kirpykloje ir stomatologinis įrengtas, tai čia aišku labai smagu, kai kerpiesi, o šalia kažkam dantis gręžia...

Taigi šiaip jau susijusios su tuo yra dar tokios kontoros, kaip "Soleo", "Dent-a-dent" ir jau minėti "Bovary" bei "Beautyshop.lt". Tai Skundai.lt turi net 19 puslapių komentarų apie Kamvilą, kaip apie darbdavį, tai viso gaunasi netoli 400 skundų iš visokių ten darbuotojų ir panašiai[2].


Vandalai puola Pipediją

Taigi štai atėjo kažkokie vandalai ir viską ištrynė, kas buvo parašyta apie šitą įmonę šitame straipsnyje, vietoje to įdėję štai tokių frazių visokių:

 • "chuj vam losary"
 • "apsisikote jus ponai, apsisikote :))))"
 • "i sikna jums bibis"
 • "valgykite desra"

Tai čia Pipedija jau atsiriboja nuo tokių išpuolių, nukreiptų prieš straipsnį, kuriame rašoma visokia ten medžiaga, surasta internetuose. Ne kitaip, teisybė pūlinį spaudžia ar kaip ten dar sakoma visaip.


Kamvila apie save

Tai čia žemiau informacijos iš jų viešo interneto, idantinai ir kita nuomonė būtų atstovauta:

Grožio salonų tinklo bovary penkiolikos metų patirtis ir pastangos nenuėjo veltui. Mus vertina už teikiamas aukštos kokybės paslaugas bei parduodamus produktus. Visi salonai yra patogiuose ir lengvai pasiekiamuose sostinės rajonuose. bovary grožio salonai yra gerai žinomi ne tik sostinėje, bet ir visoje Lietuvoje.

Įmonė siekia nestovėti vietoje, plėtotis ir išlaikyti aukščiausią aptarnavimo lygį, todėl bovary grožio salonuose teikiamos aukščiausios kokybės paslaugos, dirba žinomi meistrai. bovary meistrai yra sertifikuoti, kvalifikuoti bei pripažinti profesionalai. Jie reguliariai lanko seminarus.

Aukštos kokybės paslaugos, malonus bendravimas, jauki aplinka, individualios ir išsamios konsultacijos – tai pagrindiniai kompanijos tikslai.


Internetuose apie Kamvil ir Bovary

 • Lietrytis vat taip vat rašo: Tyrimo metu buvo nustatyta, kad salone sumontuotos 8 kameros apima beveik visas salono patalpas, įskaitant darbuotojų persirengimo kambarį ir kosmetologinį kabinetą (nestebimi buvo tik soliariumas ir tualetai).[3]
 • O Skusk.lt rašo dar žiauriau: Sunku net pavadinti sitos imones veikla darbu. Kiek esu dirbusi visur, su tokiu darbuotoju isnaudojimu dar neteko susidurti. Darbdavys akivaizdžiai turi psichinių sutrikimų ir apgailetinai menka savivertę, nes pastoviai rėkia ant darbuotojų ir žemina kaip jau tik sugalvoja. Darbuotojam uz viska yra skirtos nuobaudos. Vandens gert negali, nes mokėsi bauda (10 lt uz stiklinę), i toleta gali eit ribotai kartų, netgi sedet tu gali tik vienoje vietoje. Liepta nemušti pinigų į kasą, o kai ateina mokeščių inspekcija ir patikrinusi randa darant nusikaltimus, baudas moka darbuotojai. Be to visur yra istatytos kameros ir netgi bikinio depiliacijas darant, ne tik visi salonų darbuotojai gali tai stebeti, bet ir pats darbdavys. Atsargiai su tuo BOVARY[4]
 • O Skusk.lt komentaruose ten dar galima aptikti įdomybių, kad kritikavusius firmą žmones kažkas baudžiamosiomis kažkokiomis bylomis bandė persekioti, tai čia dabar klausimas, ar ir Pipediją bandys teismais užtampyt?[5]
 • O Skundai.lt rašo irgi skundus, taip kad ir tenais galima susižinoti apie šitą kontorą[6].


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

 1. http://www.lrytas.lt/-12747706451273054336-u%C5%BE-slaptas-kameras-vilniaus-gro%C5%BEio-salone-600-lit%C5%B3-bauda.htm
 2. http://darbdaviai.skundai.lt/?sid=224&act=comments&nuo=0
 3. http://www.lrytas.lt/-12747706451273054336-u%C5%BE-slaptas-kameras-vilniaus-gro%C5%BEio-salone-600-lit%C5%B3-bauda.htm
 4. http://www.skusk.lt/skundai/skundas/251125/0/BOVARY-beprotnamis
 5. http://www.skusk.lt/skundai/skundas/251125/0/BOVARY-beprotnamis
 6. http://www.skundai.lt/?id=3792