Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

KIX

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

KIX, archyvinė nuotrauka iš tų laikų, kai ji tobulinosi Švedijoje. Aišku, kad ne už rašymo sugebėjimus ją ten pasamdė.

KIX - tokia Pipedijos redagtorė, taip kad aišku pipedė tikrų tikriausia, 1977 m. gimimo (Klaipėdoje), mokėsi Ievos Simonaitytės vidurinėje mokykloje, studijavo vokiečių filologiją VU. Tobulinosi Bornholme (Švedija), išsilavinimas aukštasis.

Dirbo įvairų darbą žurnaluose "Švyturys", "Moksleivis", "Mokslas ir gyvenimas", nuo 2007 m. pabaigos eina pareigas Pipedijoje.

Redagtorės KIX tikroji pavardė ir telefono nr. yra žinomi, bet neskelbiami, kadangi susilaukia nemalonaus dėmesio ne tik iš priekabiautojų, bet ir iš asmenų, nepatenkintų Pipedijos straipsniais.

KIX ir Supermama.lt

Bandė reikštis forume supermama.lt ir turėjo kelis nikus: Kiuciukė, ugnelia-liepsnialia ir kt., bet buvo išmesta von, nes labai reiškėsi ir buvo jechidna, tai kitos Supermamos šmaikštašiknės nepakentė ir išspyrė.

Bet reiškiasi ten per vieną ar kelis iš šių nikų:

  • Siguliukas
  • Tylenė
  • Naguciu_feja
  • tipitapu
  • Tigrytė
  • Mylimukeee
  • bitter-sweet
  • valgomedumeskinai
  • Darbinga
  • Atsiduociau-nedraugavus

KIX veikla Pipedijoje, kontraversijos

Atsakinga už kultūros sektorių, taip pat rašo bendrojo pažinimo temomis. Nesvetimas jai ir mados, literatūros, poezijos pasaulis.

Retas kadras iš laikraščio "Reno News & Review" archyvo: Andrius Užkalnis ir KIX vaikštinėja prie Tahoe ežero, Nevados valstijoje. Ir plika akimi matyti, kad konflikto nebeliko. Po šios žiemos Pipedijos rašymai apie Užkalnį iš po KIX plunksnos pasidarė šilti ir jautrūs. Nesmagu nešti šiukšles iš izbos, bet čia jau viskas, kaip sakoma, siūta baltais siūlais!

Išgarsėjo straipsniais apie Rič. Savukyną, šmaikštašiknes ir Užkalnį, ko pasekoje kilo konfliktų ir jai buvo grąsinama įvairiom pasekmėm. Ypatingai širdo Užkalnis, trynė straipsnius, vandalizavo enciklopedijos turinį ir kitaip rodė attitjudą. Paskui baigėsi viskas užkastais karo kirviais, ir yra manoma, kad didelės peštynės baigėsi dideliu jausmu, mat Andrius Užkalnis su šia redaktore susipažino artimiau [reikalingas šaltinis]. Kadangi Pipedija savo bendradarbių asmeneninio gyvenimo nekomentuoja, mes to nekomentuosim. Galim tik taip pasakyti, kad po to numanomo susitaikymo[reikalingas šaltinis], Pipedijoje turinys apie Užkalnį smarkiai sušvelnėjo, ir dabar Užkalnio knygos čia nulaižomos švelniausiai ir pateikiamos kaip kokios kultūros vertybės. Išvados prašosi pačios, o faktai kalba patys už save.