Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Kęstys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Kęstys (arba tiesiog Kieša) yra nesenstantis Klaipėdos dibilas , pikštelizatorius, komikas ir tiesiog random čiuvas . Taip pat žinomas, kaip kovos su katalikų bažnyčia šalininkas, pagarsėjęs slaptos savo krašto vietinės buvusios gaujos Statybininkų Street Family ex-narys, didelis šunų gerbėjas, poutų kasymosi asas, gėrimo Žalios Devynerios degustatorius. Taipogi megėjas kontaktuoti su kosminėmis, egzistensinės savasties erdvėmis, dievais, astrališkai keliauti į praeitį(ypač X a.) alkoholio ir žolelių pagalba. Folklioro ir archajinių vertybių puoselėtojas, istorikas, gabus vyžų pynėjas taipogi X-XVIIa. madų ekspertas.

Kęstys šypsosi

Nostradamo įpėdinis

Kęstys - jaunasis Lietuvos girių krivis, praktikuojantis žolelių magiją ir turintis antgamtinių sugebėjimų susieti savo neblaivų protą su visatos beribybe, yra išpranašavęs pasaulio pabaigą. Deja, tikslios datos nepranešė, nes tuo metu sunkiai skyrė skaičius bei genėtinai sunkiai sekėsi tiesiog eiti. Taip pat moka sušnekėti su įvairiausiais miško gyventojais kaip: lapės, vilkai, žalčiai arba net tuščias alaus bambalis. Geba iš kiaulės ar vienaragio rago išburti alų.

Kultūrinė veikla

Dažnas nebe egzistuojančios radijos stoties Random FM radijo laidos "Priešpietinė smegma" pašnekovas, dažnai eteryje gyvai atliekantis savo nusišnekamosios poezijos kūrinius. Atitavarinęs gitarą gausybėję muzikinių projektų, tarp kurių ir garsiosios Šiknanendrės, atrado savo pašaukimą. Metęs nerimtąją muziką pasirinko amžių glūdumų brandintą kelią ir dabar gitaristo rolę atlieką folklioro projekte "Gyvata".

Kriminalinė praeitis

Nepatvirtintais duomenimis, Kęstys, kaip nusikalstamos organizacijos SSF(statybininkų street family) ex-narys, 2005-2006m garsėjo kaip didžiausias vietinių Klaipėdos lariokų siaubas. Apie detalesnes detales larioko pardavėja Valia nutyli

Mėgstamiausios frazės

  • Aš atsiprašaauuu...
  • EIK NA*HUI...
  • Zjbys putkė!
  • Palošiam "Uno"?
  • Šūdas - ne plaukai
  • Neiššikit manęs jūs, šiknakaliai
  • Šiknaskylės jūs, varau namo