Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Kęstutis Skamarakas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Kęstutis Skamarakas - perbėgėlis, buvo kadais socialliberalas, pasidarė liberalsąjūdietis, taip kad liberolas, 2000-2004 buvo seimūnas, o paskum pasidarė Raseinių meras.

Gi dar imtynininkas ir visoksai garsus, taip gi ir humoro jausmą galimai turįs, nes įmonėms su įdomiais pavadinimais vadovavo - tai ten "Kirkšnovė", tai ten "Mirkliai"...


Kęstutis Skamarakas ir Meškiukai

Taigi pagarsėjo visas reikalas berods 2003, kai Raseiniuose visus terorizavo anokie Meškiukai - gauja, katroji kažkaip ten berods net vietinės policijos buvo pridengiama, tai išvirto žmonių pasipiktinimas į riaušes ir kieto būdo žemaičiai sutvarkė tuos visokius meškiukus. Tai paskum buvo išlindęs gandas, kad paskum prie tų tvarkiusiųjų ir Kęstutis Skamarakas ne tai moraliai, ne tai kaip prisidėjęs, tai teismų būta visokių, nesgi linčo teismai gi neteisėti ir taip toliau[1][2].

Tai paskum dar išlindo kažkokie gandai, kad dar nelabai aišku, kas ten didesni chuliganai, o Kęstučio Skamarako sūnus Žydrūnas pasirodė ne kartą besąs įsivėlęs į visokias istorijas[3].

Kęstutis Skamarakas Seime

Tai Kęstutis Skamarakas dar bebūdamas Seime pagarsėjo, kaip milijonierius[4], tai gal todėl visai nerūpėjo anam ir Seimo posėdžiai, katruos nesismulkindamas praleisdinėdavo[5].

Dargi ir labiau pagarsėjo galgi tuom, kad net per Seimo posėdžius išgerdinėjimą ne tik praktikavo, bet ir kitiems siūlė[6].

Taigi kaip paskui kadencija baigėsi, tai vėl į Seimą taikė, rinkėjus dalindamas neteisėtais maišais maisto produktų ir buitinių prekių, o kai pralaimėjo rinkimus, įskundė laimėjusį Gintautą Mikolaitį[7], ir dar berods dėl to, kad tas kažkam tušinuką padovanojęs gal, ar ką tais ten panašaus, jau neatsimenam.


Šiaip belenkas

O dar buvo kažkokia tai visai neaiški istorija, kur Kęstutis Skamarakas teismais grąsinosi kažkokiai moteriškei iš Raseinių, kad toji apie šį pasakiusi "Iš kolūkio tvarto į Seimą patekusiam žmogui norisi kolūkio tvarto įstatymus pritaikyti visur ir visiems", tai taipgi žadėjo ir Seimo etikos komisiją kaip tais bylinėt[8]. Tai kuo ten baigėsi šita istorija, tai mums taip ir nepavyko atrast, bet tai jei taip, ta ką gali žinot, gal ir Pipediją bandys teismais užbylinėt?

Tai čia aišku būtų įdomu jei ir dar kas papildytų daugiau visokių informacijų, nesgi asmenybė tai įdomi.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.balsas.lt/naujiena/273878/seimo-narys-k-skamarakas-kumsciais-iveda-tvarka-raseiniuose
  2. http://kauno.diena.lt/dienrastis/kita/demaskuota-rdquo-meskiuku-lyderio-sleptuve-13435
  3. http://www.balsas.lt/naujiena/280006/nerijus-povilaitis-danas-nagele-raseiniu-mafijos-krikstatevis-neigia-kalte/1
  4. http://www.balsas.lt/naujiena/290876/viktoras-uspaskichas-issaugojo-turtingiausio-lietuvos-politiko-titula
  5. http://www.balsas.lt/naujiena/263846/v-uspaskichui-k-skamarakui-ir-v-tretjakovui-bus-trecdaliu-sumazinti-atlyginimai
  6. http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/jei_alkoholis_trukdo_darbui_meskite_darba/
  7. http://kauno.diena.lt/dienrastis/kita/rinkeju-valia-turetu-lemti-ne-dovanos-o-ideologija-30758
  8. http://www.balsas.lt/naujiena/263684/isizeides-k-skamarakas-nori-susodinti-i-kalejima