Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Kęstutis Glaveckas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Kęstutis Glaveckas

Kęstutis Glaveckas - tikra Seimo įžymybė. Tai jis paleido gandus apie lito devalvaciją, tai jis, apsimetinėdamas liberolu, siūlo įvairus ekonominius prendimus, tik kažkodėl jo niekas per daug jau nebeklauso (Zuokininkai "nureitingavo" profesorių iki 10 - os vietos sąraše rinkimams į EP). Atrodo, kad nemažai įtakos chaotiškiems sprendimams turi asmeninė patarėja - Rūta Rutkelytė, tik apie juos daugiau pokštų, negu konstruktyvumo...

Liberalcentristas Kęstutis Glaveckas žiniasklaidos siejamas su Lietuvos Banku, Omnitel ir NDX Energija, o savo laiku dar buvo apkaltintas, kad važinėja ilsėtis į Taitį už pinigus, skirtus komandiruotėms[1].

Vienas iš LLRI įkūrėjų, ekonomikos profesorius, kadais vadintas ir idėjiniu šios grupuotės vadu, taip rodo ir savo senus sąryšius su anokiu verslininku Dariumi Mockumi, irgi šią pačią kontorą steigusiu.

O tai būtent Kęstutis Glaveckas savo laiku paleido tuos gandus, esą litas bus devalvuotas, o paskui, kai atėjo Kovo 11, vietoj to, kad nuvažiuotų į iškilmingą Seimo posėdį, nuvažiavo žaisti teniso, o paskui pasakojo, esą sirgo. Taip kad apsimelavėlis akivaizdus[2].


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.sekunde.lt/content.php?p=read&tid=7921
  2. http://www.lrytas.lt/-12375901501235454229-apie-lito-devalvavim%C4%85-sapaliojant%C4%AF-seimo-nar%C4%AF-k-glaveck%C4%85-%C5%BEmona-mokys-medituoti.htm