Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Juozas Liesis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Juozas Liesis - garsus atlikėjas iš vokalinio instrumentalinio ansamblio Bavarija, tai matyt gražiai groja ir garsiai dainuoti moka. Matyt geras žmogus, nes visokie muzikantai ir dainininkai negali nieko blogo padaryti, o tiktai padainuoti ir pagroti.

Kartą prieš kažkokius rinkimus Darbo partija rengė daug koncertų, gal kokiais 2012 metais, tai paskui 2013 metais kai vyko Darbo partijos juodosios buhalterijos byla, tai teismas atrado, kad daug visokių koncertų atlikėjų gavo pinigus iš partijos, bet melavo teismui. Tai ir Juozas Liesis ten buvo įvardintas kartu su pora buvusių seimūnų ir kitų politikų, tokių kaip Seimo nariai Saulius Bucevičius ir Valdas Skarbalius, o taip pat Darbo partijos informacijos centro vadovas Sergejus Dobriakovas, o taip pat Darbo partijos būstinės vadovė ir Loretos Graužinienės padėjėja Giedrė Vitė.

Tai paskui už tuos melavimus Juozas Liesis buvo teisiamas, bet ar nuteistas - tai nežinom[1].

Spėjam, kad tiesiog neprisiminė, tai ir pasakė ką nors, o paskui išlindo kokie nors galai. Negalim kaltinti, nes irgi pinigų norėtumėm.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/buve-seimo-nariai-ir-atlikejas-juozas-liesis-perduoti-teismui-del-melagingo-parodymu-davimo.d?id=76953879