Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Juodosios technologijos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Juodosios technologijos - taigi tos, kurių spalva yra juoda, kas skiriasi nu baltųjų, nes pas tas spalva balta. Čia gi akivaizdu tiesiog, nes jei būtų spalvos kitos, tai ir vadintųsi kitaip.

Kaip žinia, kai jau kas nors pats skleidžia kokią nors savo teisybę, bet kas nors ja nepatiki, o patiki kažkuo kitu, o dar ir atranda, kad kažkas nusišnekinėja ir skleidžia kliedesius - taigi aišku, kad viskas ne šiaip sau, o juodosios technologijos buvo panaudotos!

Pvz., jei kas nors sako, kad skiepai sukelia autizmą, o kažkas atranda, kad skiepai nuo ligų apsaugo ir jokio autizmo nesukelia, o tie aiškintojai apie mirtinus skiepus tiesiog nusišneka - tai jau juodosios technologijos, nes gi negali taip būti, kad žmonės patikėtų tais skiepais ir jų saugumu.

Analogiškai juodosios technologijos yra ir faktai, kurie paneigia psichotronus, chemtreilus, reptilijanus beigi kitas visokias nesąmones.

Turim čia pastebėti, kad jau pati sąvoka, kai kalbama apie technologijas, nors jokių technologijų nėra, aiškiai rodo, kad patį pasakymą taikantys žmonės nesusivokia tame, kad viskas yra apie kalbėjimą, bendravimą, nuomones, informaciją - jie įsivaizduoja, kad panaudota kažkokia technika, technologija - gal kokie nors psichotronai.

Žodžiu, kai jau išgirstat ką nors sakant, kad ten juodosios technologijos kažkur, tai žinokite, kad čia ne šiaip sau koks maginis mąstymas, o gal ir kažkas daugiau.