Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Julius Žėkas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Julius Žėkas (Žilvino Andriušio škicas)
Anoks didis šių laikų plunksnos brolis, rašytojas: prozininkas ir poetas - Julius Žėkas!

Gerbtinųjų tarpe skaičiuojamas dėl savo pypkiavimo, o iš tiesų tai dėl puikių tekstų.


Lazeriai ir Lietuva

Kūrybiniai ieškojimai J. Žėką atvedė prie pasaulio sutvėrimo esmių esmės - susidomėta vienomis mažiausių elementariųjų dalelių - šviesos Portonais. J. Žėko iniciatyva, sumanūs specialistai lazeriu išpjaustė Lietuvos himno hologramą, ją užrašė ir parodė žmonėms.

Po sėkmingų eksperimentų su žmonėmis (Projektas Hymnos.lt pristatytas Briusely ir Kovo 11 - ąją Vilniuje), J. Žėkas sumanė šokti dar toliau ir pasiųsti Tautiškos giesmės lazerinę - skaitmeninę kopiją toli į kosmosą! Į patį Marsas, kad marksistai atsiverstų ir grįžtų prie savo šaknų. "Kad pabudintų tavyje lietuvį", - sakė per Knygų mugę J. Žėkas.


J. Žėko eilės

Vieną esminių fragmentų norisi pristatyti Pipedijos puslapiuose - "Eisiu ir parašysiu".

Japonistiniame stiliuje atliktas eilėraštis byloja apie nelengvą rašytojo dalią, pasiryžimą ką nors pagaliau parašyti ir baimę, kad neišeis...

eisiu ir parašysiu
dabar jau bijau
o būdavo
sėdi ir rūko
prie namo kaukas diedukas
sėdi sau
na ir kas
kas toliau
paklausi
dar
dviratukas