Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Julian Assange

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Va kokią propagandą skleidžia kerštaujantis Obuša

Julian Assange - gi garsusis WikiLeaks įkūrėjas, tikras visų trolių moralinis autoritetas, lyg Che Guevara kubiečiams. Tuo tarpu, kai kiti troliai sėdėjo visokiuose forumuose ir ieškojo visokių neopydarų, Asandžas atsisakė ten terliotis ir nusprendė užtrolinti beveik visą pasaulį, va kur gera idėja! Kam gi rūpi, kad tau grės ilgi metai kalėjimo, jeigu galima sukelti politikams tokį šiknos skausmą! Taigi netrukus ir paskelbė WikiLeaks'e slaptus dokumentus apie karą Irake ir Afganistane beigi slaptus JAV diplomatų susirašinėjimus.

Išprievartavimo skandalas

Po slaptų dokumentų nutekinimo Obuša apšmeižė Julian'ą, atseit jis - prievartautojas, iškrypėlis ir dar velniai žino kas. Bet kaip vėliau paaiškėjo, jokio išprievartavimo nebuvo, tiesiog kažkokios dvi imbicilės apkaltino Asandžą seksu be prezervatyvo ar kuo ten. [1]

"Aš mūviu tave!"

~ Asandžas, paklaustas, ar mūvi prezervatyvą

Ale visgi durna tauta tie amerikonai, Lietuvoj jau seniai Asandžas būtų pavadintas pedofilu ir automatiškai sulaukų A. Ūso likimo...

Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.balsas.lt/naujiena/516867/plesdamas-virtualias-uzdangas-realiame-gyvenime-j-assangeas-plese-prezervatyvus