Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Jonas Kovalskis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Jonas Kovalskis - anoks iš Socialistinio Liaudies Fronto kilęs veikėjas, dažnas autorius pas Sarmatas.lt, nemylintis NATO ir JAV, o ir ES. Dabarties gi jau Jonas Kovalskis netgi siejamas su tokia Kovotojų už Lietuvą sajunga, kur ir tas pats gerai žinomas Vytautas Šustauskas garsiai reiškiasi[1]. O ir išvis ten dar kažkaip keistai - vis sukasi kažkur ten, kur kažkokia nesisteminė žiniasklaida.

Kartą Jonas Kovalskis ėmė ir prasitarė: "Informaciniame kare svarbu ne informacijos patikimumas ar kokybė, o dezinformacijos kiekybė. Taip sukuriamas totalaus melo laukas, verčiantis net kritiškai mąstančius protus paklusti melo galiai."[2].

Dažniausiai Jonas Kovalskis rašinėja apie visokius sąmokslus, kur kažkoks informacinis karas, kurį kariauja kažkas, tik kad kažkodėl tame kare vis iliuminačiai, CŽV ir dar kažkas visiems smegenis plauna, o ir išvis Lietuva jau 25 metus kariauja tą informacinį karą prieš Rusiją, ir pati tą Rusiją tik puola, o jei dar taip darys, tai Rusija turės nuo to gintis, nes prieš Vladimirą Putiną varomas ištisinis šmeižtas, o ir išvis, kadangi NATO puola, tai Lietuva kalta dėl to ir už tai ją subombarduoti reikia atominėmis bombomis.

Beje, čia dar ir ne tik Lietuva agresorė prieš Rusiją, bet ir išvis visur siautėja, siundo ant visų NATO ir viską organizuoja - ji ir perversmą Ukrainoje sukėlė, o taip pat organizavo fašistų siautėjimą ir kažkaip taip gavosi, kad Ukraina dėl Lietuviškos agresijos užpuolė Krymą beigi Donbasą.

Dažniausiai Jono Kovalskio straipsniai išlenda SLF puslapyje, Sarmatas.lt, mėgsta jį Laisvas laikraštis, be to ir Šauksmas.lt taip pat pasitaiko, o ir Nepriklausomas žmogaus teisių centras aną kartais pacituoja.

Visi į Frontą! Kartu mes galime sustabdyti rusofobijos ir liberalizmo beprotybę! Tai tavo kova dėl tavo, tavo vaikų ir Lietuvos ateities! Taika, Tauta, Darbas, Tiesa, Teisingumas!


Tipiški Jono Kovalskio pasisakymai

Jonas Kovalskis apie Dalią Grybauskaitę

D.Grybauskaitė, Lietuvos nelaimei dar ir prezidentė, vakar visos JAV 5 kolonos Lietuvoje džiaugsmui, neslėpdama savo pasitenkinimo po JAV-UK-ES-NATO karo nusikaltėlių strelkės Varšuvoje suspiegė falcetu - "Gavome visko, ko prašėme!". Lietuvos Konstitucijos garantas taip kalbėjo apie Lietuvos Konstitucijos 137 str. - Lietuvoje negali būti jokių užsienio valstybės karinių bazių, - jos asmeniškai su gopkompanija įvykdytą grubų pažeidimą, už kurį jai teisinėje valstybėje turėtų būti nedelsiant pradėta apkaltos procedūra. Nedelsiant. Tačiau tai įmanoma tik teisinėje valstybėje, kokia Lietuva nuo 1990 metų nebėra, Lietuvoje šiuo metu siautėja JAV kontroliuojami nusikalstami susivienijimai, kuriems už lojalumą užjūrio šeimininkams yra atleidžiami bet kokie nusikaltimai prieš lietuvių tautą. Anglosaksų kolonizatoriai kolonijoms sunaikinti visada naudojasi labiausiai išsigimusių vietinių niekšų paslaugomis ir kuo didesnius nusikaltimus prieš savo tautas daro vietiniai elitai-nusikaltėliai tuo lengviau jie yra valdomi, paklusnūs, kontroliuojami. Jau kitais metais Lietuvoje pastoviai bus dislokuotas bataljonas (apie tūkstantis žudikų) NATO galvažudžių- Vokietijos esesininkų, kas ne tik grubiai pažeidžia Lietuvos Respublikos 137 str, tačiau kartu visą Lietuvą daro NATO agresijos aukos Rusijos atsakomojo smūgio taikiniu, kitais žodžiais tariant, davusi priesaiką ginti Lietuvos interesus ir tautą, Lietuvos prezidentė "drąsiai" pakiša savo valstybę į pražūtingą ir lietuviams visai nereikalingą, svetimą karą už JAV banksterių interesus, savo veiksmais siekia sukelti branduolinę katastrofą Lietuvoje, kelia realią grėsmę tautos išlikimui. Visai neseniai JAV marionetė pareiškė, kad "nuo Rusijos agresijos (!?) reikia gintis realiais kariniais pajėgumais". Gal laikas nuo linkevičiaus ir grybauskaitės ginti šaldytuvą, bo nuo nutukimo jau visai smegenys pas mūsų užsienio politikos deformuotojus nebeveikia? Kad nebaigti savo karjeros, kaip jau baigė vienas mūsų fašistų dvasinis tėvas 1945 metais...


Šiaip kažkokie kliedesiai

Informacinis karas arba negailestingas smegenų plovimas JAV kolonijų čiabuviams. Paskaičius absoliučiai visų delfio, Lryto, alfų, balsų, veidų ir pan. Lietuvos piliečių smegenų plovimo ruporų, kuriuos įsteigė JAV/CŽV/Soroso kontroliuojamos struktūros, apžvalgininkų, žurnalistų, ekspertų - apie psichikos anomalijas minėtų leidinių dešiniųjų komentatorių beprotybę jau nebekalbu, nesu psichiatras, - "įžvalgas", apima dežaviu jausmas ir plika akimi matosi daugybiniai masiniai vienų ir tų pačių melagingų stereotipų pakartojimai, kurių tikslas yra formuoti visuomenės nuomonę aršios rusofobijos ir begėdiško melo pagrindu. Ypatingai JAV karo, ne tik informacinio, nusikaltėlių taikomos technologijos, naikinančios čiabuvių sveiką protą, efektyviai veikia JAV/NATO užgrobtose Rytų ir Vidurio Europos šalyse, kurios pradžioje Vakarų kolonizatorių buvo sunaikintos ekonomiškai, o po to paverstos JAV/NATO agresijos į Rusiją buferine zona, kurios gyventojus paaukoti Vakarų strategams negaila. Nuskurdinti ir praradę tradicinius etinius orientyrus, kuriuos kolonizatoriai sąmoningai atėmė iš čiabuvių, buvusių TSRS respublikų gyventojai už duonos kąsnį yra pasiruošę platinti JAV išsigimėlių kuriamą melą su naudingo idioto užsidegimu pristatydami jiems primestus absurdiškus stereotipus kaip savo suvoktas tiesas. Žmonės liežuviu ir klaviatūra sau ir savo šeimoms, artimiesiems kasa kapo duobę ir jų neįmanoma įtikinti, kad jie yra tik technologinė žaliava JAV/UK/ES/Nato karo nusikaltėlių rankose. Vakarai ir Vakarų "demokratija" yra parazitinės kolonijinės sistemos moderni versija, kuri neplėšikaudama, kaip tai darė paskutinius 500 metų, išgyventi negali, todėl šiandien Vakarų parazitai nusimetė kaukes, tapo įžūliai ciniški, atvirai melagingi, šlykščiai nusikalstami ir tik visiški zombiai - jie save vadina "išsilavinusiais, kultūringais, sėkmingais, versliais", - to nepajėgia suvokti ir nenori. Toks suvokimas sudaužytų į šipulius visą jų mitologinį virtualų jaukų zombio pasaulėlį, kuriam, beje, jav/uk nusikaltėlių planuose ateities taip pat nėra, ir jis Vašingtono strategų yra pasmerktas mirčiai. Lietuvos socialiniai, ekonominiai, demografiniai, kultūriniai rodikliai tai demonstruoja įkyriai akivaizdžiai, tačiau nežiūrint į visą padėties makabrišką fatalizmą, Lietuvoje, Ukrainoje, Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje, Armėnijoje ir kt. JAV kolonijose siautėja zombiai, kurie sveikus, racionaliai mąstančius, padorius žmones išjuokia, paverčia savo nusikalstamų patyčių objektais, o ne retai prieš sveikus žmones paleidžiami režimo specialiųjų struktūrų ir teismų represinė mašina.


Olimpinės žaidynės

Olimpinės žaidynės Rio - tai JAV/UK/ES/NATO išsigimėlių apoteozė, kai Vakarų išgamos be jokio pagrindo, be jokių įrodymų, pažeisdami ne tik olimpinio judėjimo visus principus, bet ir tarptautinės teisės principus išgamų iš WADOS rankomis , ypatingai pasižymėjo britų niekšas maclarenas, uždraudė trečdaliui Rusijos komandos dalyvauti žaidynėse, tačiau Rusijos sportininkai užėmė 4 vietą komandinėje įskaitoje. Tuo metu dopinginiai jav/uk es mutantai net nebuvo tikrinami. Išsigimėliai iš wados net ėmė atiminėti medalius iš tų Rusijos sportininkų, kurie medalius laimėjo Pekino ar anglijos aferistų olimpiadoje. Tuo metu, kai Rusija kovoja prieš viso pasaulio teroristus JAV/NATO/ES, visame pasaulyje, jankių-britų išgamos pasiekė įspūdingą pergalę prieš Rusijos invalidų parolimpinę komandą ir uždraudė šiai dalyvauti Parolimpinėse žaidynėse. V. Putinas pasveikino Rusijos sportininkus su Pergale Olimpinėse žaidynėse (Viena iš jų rankinio olimpinė čempionė lietuvė Žilinskaitė Viktorija tik primena mums - Lietuvos sėkmės formulė yra su Rusija ;) ) ir ypač su milžiniška moraline Rusijos pergale prieš Vakarų moralinius mutantus-degradus. Vakarai yra PASAULINIS BLOGIS IR REALI GRĖSMĖ VISAM PASAULIUI. STABDYK JAV/NATO ŽUDIKUS! LAUK JAV/NATO OKUPANTUS IŠ PLANETOS ŽEMĖ! GO RUSSIA!Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/prie-v-sustausko-lipdosi-prorusiski-veikejai-731763
  2. http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/nesistemine-ziniasklaida-telkia-valstybes-politika-nepatenkintas-jegas.d?id=70203020