Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Jonas Jagminas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Jonas Jagminas šypsosi

Jonas Jagminas - anokis socdemas ir seimūnas, katrasai kažkada kolchozui vadovavo. Tai ir dabar vis pasisakinėja visokiom kaimo temom, o dar ir apie užsienio politiką kartais papasakoja, kad Lukašenka gerai vadovauja. O tai dar ir milijonierius yra berods...

O anksčiau Jonas Jagminas buvo darbietis, tai kai prokuratūra atkasė didžiulę darbiečių juodąją buhalterija, iš kurios buvo remiami reikalingi žmonės, tai labai stebėjosi žurnalistams, vadindamas šitą skandalą isterija ir aiškindamas, kad apie tai kalbėti nepadoru ir neteisinga, bet tai taip pasakė ir greitai pas socdemus perbėgo. O tai gal ir iš patirties gi sakė, nes patirties gi turi, nesgi buvo 2004 su juo pačiu skandalas kažkoks, kai išlindo, kad NMA/SAPARD lėšos skirstomos belenkam...

O taigi 2007 per savivaldybių rinkimus kilo skandalas, kad Jonas Jagminas pinigus duoda rinkėjams...

O toks seimūnas Jonas Stanevičius 2008 susekė, kad Jonas Jagminas į išsigalvotas konferencijas Seimo sąskaita važinėja ir makaronus kabina, kad pinigų nemokėt, tai paskui Jonas Jagminas klaikiai putojosi ir net įskundė Joną Stanevičių Seimo etikos komisijai, bet tai taip ir nesupratom už ką.

O dar neseniai gi išlindo, kad Jonas Jagminas su žmona elektrą vogė, elektros skaitliuką sugadinę, tai paskui mokėt nenorėjo, kol teismai neprasidėjo ir tik tada jau sumokėjo, bet ir paskui visiems aiškino, esą nevogė, tai čia jau kiekvienas gali nuspręst, kaip ten išties buvo...


Kažkoks kitas Jonas Jagminas

O tai dar Jonas Jagminas MRU dėstė tokią discipliną įdomią - "Turizmo mokslas ir praktika", tai čia jau Pipedija irgi norėtų paklausti, kad gal jei jau turizmas yra mokslas, tai ir bezdalai - dainavimas?

Aišku, kad turizmas mokslas, nes generuoja ekonomiką, tai kuo čia ne mokslas, jei pinigus neša? Aiškiai Pipedija kaip visad nusišneka.


Skaitytojų pataisymas ir pastebėjimas

PASTEBĖJIMAS DĖL FAKTŲ NEATITIKIMO: Paskutinės pastraipos autorius painioja faktus, prašau patikrinkite! MRU dirba Jonas Jagminas ir tai visiškai kitas asmuo.

Atsakymas į pastebėjimą: ta Pipedija amžinai viską supainioja ir nusišneka. Niekuo negalima pasitikėt.