Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Jazzu

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Čia iš kažkur radome nusiskutusios Jazzu nuotrauką, tai turim pasakyti, kad kai buvo nesiskutusi, tai buvo mum gražesnė
Justė Arlauskaitė Jazzu bendrauja su kažkokiu fanu, o gal ir su daugiau jų...

Jazzu, dar žinoma kaip Justė Arlauskaitė - gi tokia atlikėja, kur dvasingai dainavo, tai labai visiems patiko, bet paskui ėmė ir vieną kartą nusprendė, kad Lietuva jai per maža, tai nuvažiavo kažkur į Afriką, ten susikūrė klipą ir paskelbė visiems, kad išleido 100 tūkstančių eurų kažkokiam klipui, tai vos ne melejonas gavosi.

Tai pirmiausiai tai viskas buvo labai gražu, nes kadaise dainavo labai gražiai ir dvasingai apie jausmus visokius, pergyvenimus, ir taip toliau, visaip jautriai kabindama, gerai taip. Labai visiems Justė Arlauskaitė patiko tais laikais. Užtat tapo labai populiari. O paskui nutarė matyt, kad per mažai jai Lietuvos, nes reikia į pasaulį eit. Tai šitaip ir atsirado tasai garsusis gabalas ir klipas - "Wild", kur viskas ir prasidėjo taip, kad į Pipediją pakliuvo...


O čia jau net ir Valstybinis Tautos Frontas įsijungė, nes neatlaikė

Jazzu ir garsioji daina "Wild"

Taigi, kartą 2019 metų pradžioje, gal sausio 23 dieną Justė Arlauskaitė, dar žinoma, kaip Jazzu, paskelbė naują savo dainą "Wild", kuri esą kainavo 100 tūkstančių pinigų, o todėl buvo labai gera.

Tai visi aišku puolė klausyt, o paaiškėjo, kad daina gal ir ne kokia, o klipas tiesiog galimai gal koks nevykęs pamėgdžiojimas kažkokio kito klipo, vaizdo gražaus nėra, dainavimo nesigirdi, žodžiai beprasmiai ir viskas lieva ir šūdina. Tai visi ėmė piktintis ir balsuot tą klipą į apačią vos ne taip, lyg Lietuva būtų nuosavą Rebecca Black variantą gavusi, kas išties tai ne taip jau toli ir nuo tiesos buvo, bet kad net ir šiuo atžvilgiu tas variantas gavosi prastas...

Tai Jazzu už tą savo "Wild" gavo per dieną gal 6000 laikų ir 16000 dislaikų. O paskui, gandas sako, Jazzu dar skelbė kažkur, kad nieko čia tokio, kitą dieną 20000 laikų nusipirks ir kiti galės išgraužt... Tai greitai dislaikų skaičius padidėjo iki 27000, o paskui ir dar daugiau. Kad neprisipirktų kartais netyčia naujų laikų.

Norim pasakyti, kad viskas čia netiesa ir neteisybė, čia mums gal prisisapnavo...

Paskui dar kažkoks Andrius Tapinas išlindo ir pradėjo mokyt Jazzu, kaip gyvent, kad negalima ant fanų varyt ir taip toliau, bet tai nieko jis nesupranta. Pipedija čia pati Tapinui galėtų patart, kad jei nebūtų prieš valdžią burnojęs, tai gal ir dabar dar turėtų darbą kokioje nors didelėje TV.

O galų gale Jazzu puslapyje tokia maždaug pasirodė žinutė, kad išties ne ji viską ten rašė, o kažkokios anketos, o tuo tarpu jinai tai MAMA apdovanojimams ruošėsi ir nieko nežinojo ir sužinojo tik po dienos vakare, ir viską darė kažkokios neaiškios grupės, apie kurias jau dokumentai kažkur ruošiami.

Tuo pagrindu Pipedija autoritetingai pareiškia, kad visa šita istorija yra feikinė kažkokia ir ne žmonės ten balsavo, o kažkokios grupės, ir ne Jazzu rašė nesąmones, nes ji rašo tik protingus dalykus.