Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Interpretacija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Interpretacija - čia kaip kažką suvokiame, o kai suvokimas skiriasi, tai pas vieną vienaip, o pask kitą - kitaip. Tai galų gale gaunasi, kad objektyviai žiūrint, kažkas kam nors ant durų kilimėlio pašiko, tai pagal vieną interpretaciją - smagus pokštas, o pagal kitą - į snukį duot reikėtų.

Būna, kad žodžiai lyg ir tie patys, bet skirtingi pacientai tą patį pasakojimą skirtingai supranta. O būna, kad žodžiai skiriasi, bet visi supranta vienodai. O dar kai kurie kalba, kad visokie tenai žodžiai tesą kažkokie ženklai, o be jų dar yra prasmės beigi reikšmės ir dar ten kažkokios struktūros. Tai kaip norite, taip šitai ir interpretuokite.

Štai taip ir susigaudyk tada, kai netgi tuos pačius dalykus žmonės taip skirtingai interpretuoja - kunda lakunda kažkokia, o kartais ir visai jau interpretaciniai kliedesiai.

O dar būna, kad interpretacija išvis apie viską suveikia kreivai, tai žmonės pakliūna į kokią nors Paralelinę Visatą, kurioje ir gyvena, apimti kokio nors oneiroido, o čia šitame mūsų Reale juos kažkodėl visi durniais laiko. O kartais ir visas būrys idiotų taip į kitą suvokimo Visatą išskrenda - tai tada čia atsiranda aiškintojai, kad pas anuos kokia tai indukuotoji psichozė prasidėjusi.

Jums Pipedija sako užtikrintai ir tiesiai: nėra tokio durnumo, kuris negalėtų būti suinterpretuotas dar durnesniu būdu, negu galėjote pagalvoti. Tam netgi ištisas mokslas yra - semiotika vadinasi. Su anuo bet kur galite atrasti ką tik norite.

Beje gi, garsioji taisyklė 34 - tai irgi tipiškas interpretacijos pavyzdys.