Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Influenceriai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Influenceris)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Influenceriai - taigi tie, kas kam nors padaro įtaką. Štai, kad ir jūs čia prisiskaitot visokių kliedesių kokioje nors Pipedijoje, o paskui šnekat visiems nesąmones. Taip, čia mes apie jus kalbam, jūs negalvokit, kad čia šiaip skaitote ir mes ne jums rašom. Būtent jums rašom. Jūs skaitote, o mes jums rašome.

Influenceriai būna skirstomi į dvi rūšis - tai žymieji influenceriai, kuriuos kažkas žino, ir nežinomieji influenceriai, kurie išties nežinomi ir nieko nereiškia. Žymieji influenceriai gi skirstomi į kelias esmines rūšis:


Jūs - irgi influenceriai

Taigi, jei jau jūs naudojatės kažkoakis internetais, tai jūs irgi influenceris. Tik kad jūsų nežino niekas. Jūs niekam neįdomus ir niekas neskaito to, ką jūs rašote. Ir dar daugiau - greičiausiai, jūs nieko netgi ir nerašote. Jūs išvis sergate gal kokia nors šizofrenija ar schizofrenija - čia priklausomai nuo to, kaip pavadinsim.

Taigi, atėjote čia skaityt, o paaiškėjo, kad jūs užsiimate kažkokia tai nuomonių sklaida, o tų nuomonių prisirinkote kažkokioje internetų kloakoje. Tokia štai jūsų ir nuomonė.

Bjauru apie jus net galvoti, ir dar bjauriau - žiūrėti. Fuj.

Žymieji influenceriai

Gi kita vertus, žymieji influenceriai už jus dar baisesni, nes ten tai išvis kokie tai Andrius Užkalnis, Algis Ramanauskas, Andrius Tapinas, Rokiškis Rabinovičius ir jų visur stumiama politikė - Aušra Maldeikienė!

Kaip iki šito išvis begalėjo nusirist Lietuva!