Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Indraja rrt

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Indraja arba Indraja_rrt - labai keista tokia blogerė. Turi vyro smegenis, neturi jausmų, primena kažkokį mistinį padarą, trinasi kažkur LJ. Garsėja savo kraštutinai logiškais ir bejausmiais pareiškimais, primenančiais kažkokius nykius teisinius ar biurokratinius nuosprendžius. Tai todėl visi LJ blogeriai jos labai bijo, šneka nuolankiai ir pagarbiai, nedrįsta prieštarauti ar ginčytis. Daugelis spėlioja, kad jos slapyvardy esančios raidės "rrt" reiškia RRT arba ryšių reguliavimo tarnybą, galinčią internetą bet kam uždraust. Kiti gi spėja, kad šitos raidės reiškia išvis neaišku, ką. Tai mes irgi nežinom.

Tai neseniai vienintelis buvo kartas, kai Indraja RRT užsirovė - paaiškino kažką Gaivenytei, o šioji pareiškė, esą Indraja RRT nekonstruktyviai kritikuoja. Tai Indraja išanalizavo visą Gaivenytės rašliavą taip, kad šioji tik verkt tegalėtų. Tai po to karto Gaivenytė iškart slėptis į krūmus puolė ir vargu ar dar kada nors taip aiškinti išdrįs. Nes Indrajos visi bijo.

Tai mes čia irgi paprastai visų panų prašom nuotraukų, geriausiai nuogų, bet bijom Indrajos prašyt. Tai kas nors kitas įdėkit, jei turit radę kažkaip...