Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Inceliai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Incel - tai santrumpa nuo tokių žodžių - "Involuntary Celibate", tai reiškia, kad priverstinis celibatas. Kad esą jau vat visaip būna, bet būna kad kažkuriuos žmones kažas tai priverčia patirti celibatą per prievartą. O taigi reiškia, kad visi inceliai buriasi ir kovoja už išsilaisvinimą nuo moterų prievartos, per kurią jie tiesiog negauna pasipist.

Paprasčiau kalbant - inceliai tai yra tie, kur jau išties patriarchatas tokiame gražume, kad juos pamačiusios feministės ima taškytis purslais, o paskui ir muštis, kartais netgi ir fiziškai, nes incelių elgesys būna tipiškai toks.

Vargšai inceliai vienok sunkiai randa vietą internetuose: pvz., Reddit visą jų RedPill subreditą uždarė į karantiną, o 4chan išvis užtrolino tiek, kad inceliams teko slėptis kažkur į šikninį 8chan. Ot gi kokia baisi feministinė diskriminacija, vaje vaje.


Incelių psichologija

Kažkur incelio dūšios gilumoje visada slypi nepajudinamas įsitikinimas, kad seksas esąs smurtas ir prievarta, ir galimas tiktai per galios santykius. Taigi, jei koks nors vyras neskriaudžia moterų - tai reiškia, kad moterys jį skriaudžia ir išnaudoja, kad jis yr atiesiog vergas. Taigi, šios moterys pavergia vyrus ir juos kankina.

Gi incelis nenori arba gal netgi neišdrįsta, bijo būti vergu, todėl ir netgi ne kovoja, o tiesiog spokso bukomis akimis į bet kokius seksualinius santykius. O kadangi nesugeba būti netgi vergu, tai moterys jam neduoda. O kadangi neduoda - tai baisi neteisybė, todėl tas moteris reikia priversti.

Tą privertimą esą savaime sugeba daryti čadai - tipo tie vyrai, kurie kažkokie ten savaime sugebantys moterims sukelti nevaldomą seksualinį potraukį. Tai tada jau moterys jiems vergauja.

Savo durnose kalbose inceliai vis prasitaria, kad būtų gerai moteris vyrams skirstyti kokiu tai prievartiniu būdu nuo kažkurio amžiaus paskiriant kokiam nors vyrui (geriausiai - per loteriją, kad būtų teisingumas), o taip pat jas mušti, kad jos savanoriškai užsiimtų seksu.

Bendrai incelis visada turi kažkiek tipiškų požymių: yra tipiškas nepilnavertis forever alone, pasižymi nevalyvumu, slapta pats save laiko šūdo gabalu, o moterų nekenčia jau vien todėl, kad slapta jas laiko aukštesniais padarais už save. Nors ir laikydamas moteris aukštesniais padarais, incelis tuo pat metu būna įsitikinęs, kad jos visos yra kekšės ir turi mirti arba būti vergėmis.

Daugeliu atvejų incelis sugeba pasiekti netgi ir senatvės, taip ir neturėjęs seksaulinių santykių su jokia moterimi. Visgi kartais būna, kad inceliams pasiseka - bet tai paprastai būna arba kažkokie itin girti variantai per klaidą, arba prostitutės. Su pastarosiomis inceliai kartais ilgainiui sugeba turėti sekso, bet ir tai ne su visomis - paprastai tik su visai jau beviltiškomis, nes ryškesnių incelių atsisako netgi ir bent kiek aukštesnio lygio prostitutės. Beje, kas antrą incelį galima indentifikuoti jau vien pagal kvapą, nes jie banaliai nesiprausia.

Gyvenime inceliai pasižymi nuolatine pasyvia agresija ir dėl visko kaltina visuomenę, jos santvarką ir taip toliau. Dėl to, kad negauna sekso, irgi kaltina visuomenę.


Incelių žargonas

Inceliai yra prisirankioję visokių žodžių ir netgi susikūrę gana buką teoriją apie visus tuos santykius. Tai čionai jums pateikiame detaliau, visą žargonizmą, kurį reikia žinoti. Jį perskaitę, galite naglu veidu pudrint inceliams smegenis ir netgi tapti jų vadu. Pakanka tik pasakyti, kad gavot pist, nes sugebėjot įgyvendinti teoriją praktikoje.

Štai čia jums tie inceliški terminai:

 • Čadas (chad) - tai savim pasitikintis, paprastai atletiškas vyras, kuris patinka moterims. Dėl čadų inceliai neturi moterų, todėl čadai yra blogis. Kartais dar čadai vadinami alfomis.
 • Inceliai (incels) - tai protingas, visaip tobulas vyras, kuriam tiesiog nenusisekė gyvenime būti tobulu čadu, prie kurio liptų visos moterys. Kartais dar inceliai vadinami betomis.
 • Normiai (normies) - tai vidutiniškai atrodantys, vidutiniški žmonės, kurie yra visiškas niekas ir nieko nereiškia, nebent jiems kažkaip gal netyčia pasiseka ir juos išdulkina kokia nors Steisė. Normiai pasižymi tuo, kad incelio suvokime ir egzistuoja, ir neegzistuoja tuo pat metu. Jie kaip ir egzistuoja, jei kalba eina ne apie seksą, bet kartu, jei tik kalba apie seksą, tai incelių suvokime normiai dingsta, nes incelis išvis net negali įsivaizduoti, kaip kažkas, išskyrus čadus, gali turėti seksą.
 • Steisė (Stacy) - seksuali mergina, kuri dulkinasi su čadais, o kartais, jei kažkas užeina, ji gali dar ir kokį nors normį išdulkinti, bet taip nebūna. Ir ji niekada nesidulkins su tavim (su inceliu), nebent tu jai pasiūlysi narkotikų.
 • Keptuvė (roastie) - bet kokia moteris, kuri kada nors yra turėjusi sekso (aišku, jei tai ne seksas su inceliu, bet kaip žinia, inceliai sekso neturi). Inceliai tiki, kad vos tik moteris praranda nekaltybę, jos putė išsyk ima smukti, skėstis ir irti. Ir, negana to, dar ir paruduoja, ir kuo daugiau sekso, tuo darosi rudesnė. Kokiu būdu tų keptuvių putės suyra ir paruduoja nuo čadų, bet negenda nuo incelių - nelabai aišku, bet pagal incelių teoriją, taip jau gaunasi, kad išsilaiko tik tos, kurios su pisasi inceliais (o tokių, kaip žinia, nebūna).
 • Raudona piliulė - iš neonacių nugriebtas (o neonacių - iš Matricos pasiimtas) ir pamodifikuotas terminas, kuris reiškia tikrosios realybės supratimą, kurį turi tik labai protingi apšviestieji. Incelių atveju tas supratimas reiškia, kad visos moterys yra kūrvos ir jas reikia tik sukišti į kažkokius kalėjimus, surakinti grandinėmis, o paskui išduoti nusipelniusiems inceliams (aišku, tik tas, kurios neprarado nekaltybės, nes kitas išvis reikia sunaikinti).
 • Mėlyna piliulė - irgi analogiškai iš neonacių nugriebtas terminas, kuris reiškia visus, kas netiki incelių teorija, tuos incelius trolina ar vadina alternatyvų intelektą turinčiais asmenimis.
 • Juoda piliulė - čia kadangi nei mėlyna piliulė incelių veikia, nei raudona piliulė jiems padeda, tai jie išrado dar ir juodą piliulę - toji reiškia kokį nors bandymą viską sugriauti ir viskas, pvz., iššokti per langą ar, iš kažkur gavus ginklą, surengti šaudynes ir panašiai. Realiai tai inceliai, vis negaudami pisti, ilgainiui pradeda nuolat šnekėti panašius kliedesius, tai kartais vien dėl tų šnekų būna uždaromi kur nors į durnyną. Kitais atvejais sėdi kokiose nors Facebook psichologinėse grupėse ir ten vis rašinėja, kad galvoja apie savižudybę, taip gaudami dėmesio.
 • Varna (raven) - tokia pat incelė boba, kuri gali tave išpisti, bet neišpisa. Varnos būna visokių rūšių: feministės, storos kaip bačkos, turi plaukuotas rankas ir kojas, kartais netgi ūsus ir barzdą, yra neįgalios (bekojės ir berankės), klausosi labai baisios muzikos, turi negražią odą, tatuiruotes, dažosi plaukus, įtartinai elgiasi ir taip toliau. Incelis visada ras bent vieną pasiteisinimą, kodėl jokia varna jam irgi netinka ir kodėl neduoda. Negana to, pagal incelį, visos šitos moterys yra atstumtos kitų vyrų, todėl su jomis pistis yra nelygis.
 • Pedikai (fags) - tai tokie, kurie gal ir nėra labai blogi, nes skirtinai nuo čadų, neatima panų, ir skirtingai nuo normių, negali sudaryti konkurencijos, bet yra visvien nenormalūs, todėl irgi niekam netinkami. Vienintelis pedikų privalumas - kad jie gerai susibendrauja su moterims, nes moterys jų nori, bet negauna pisti.
 • Beta sukilimas (beta uprising) - visų tų incelių sukilimas, kuris bus surengtas, o po to visos moterys bus suvarytos į koncentracijos stovyklas ir turės tenkinti incelių poreikius, bus teisingai paskirstytos, o visokie čadai turės dirbti juodus darbus.


Dar žr.