Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Juozas Imbrasas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Imbrasas)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

"No pasaran" - tolerastų vilkikai nepraeis! Imbrasas su ginklu rankose užstojo kelią į Vilnių homoseksualistų ordoms ir taip išgelbėjo sostinę nuo analinės okupacijos

Imbrasas, dar vadinamas Juozas Imbrasas - anoks Vilniaus meras, paksuolis. Kažkada pasikėlę vilniečiai tyčiodavosi iš Kauno, sakydavo kad kauniečiai durniai, mat išsirinko Šustauską.

O dabar tie patys pasikėlę vilniečiai gėdinasi prisipažinti, kad mieliau turėtų Šustauską, nei Imbrasą. Taigi vat.


Imbraso nuopelnai

Papildykite jūs šitą skyrelį, nes ajajaj, kiek čia rašyti - be jūsų pagalbos neįstengsim visko suminėti.

  • Nu, Imbrasas norėjo vaikams stadijoną pastatyti ir bišky babkių prasukti, tik socdemai suuodė klastą ir su koncervais tą merą nuvertė, o babkių už stadijoną nedavė. Dar kiti galvoja, kad nesąmoningų šviesoforų Vilniuje pristatė Imbrasas, tai čia - netiesa, nes juos pirko dar prie Zuoko, o užsimanė jų Antanavičius. Tai čia tas nuopelnas Imbrasui nepelnytai priskiriamas...
  • Nu dar buvo toks žaidimas kompiuterinis, kaip Imbrasas akimis moka vartyti, tik jį uždraudė, nes niekam nebuvo įdomu...
  • O svarbiausias Imbraso nuopelnas yra tai, kad tik jo dėka pavyko išsaugoti vilniečių homoskaistybę ir apginti miestą nuo analinės okupacijos siaubo!

Kuomet homoseksualistai nusprendė eiti į Vilniaus gatves ir ten tvirkinti vietos gyventojus ir net atsikvietė iš Europų sąjungų smegenų masinio žaginimo pabūklą - Tolerastijos Vilkiką, tai pats Imbrasas su ginklu rankoje pastojo jiems kelia (žr.nuotr.) ir nuvijo atgal į urvus!

Iš kur anie grieždami dantimis kriokė, kad prakeikia Vilnių baisiausiu homoprakeiksmu ir jame dar ilgai tvyros lengvas išmatų dvokas - jie tai užtikrins.

Neįveikę Imbraso atviroje kovoje, susivienyję homoseksualistai, tolerastai ir liberolai surengė sąmokslą ir jį negarbingai nuvertė, pastatydami į jo vietą saviškį, kurio pavardės neatsimename.

Dabar Imbrasas, kaip Terminatoriaus vaikas treniruojasi kovoms, kaupia ginklus ir laukia, kol vilniečiai vėl pakvies jį vesti juos į mūšį su atšliaužiančia analinę okupacija!