Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Iliteračiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Iliteračiai žino, kieno čia simbolis viršutiniame trikampyje - tai žydomasoniai ir iliuminačiai, kurie valdo visą pasaulį

Iliteračiai arba dar taip vadinami iliteratai (bet šitaip juos tevadina visokie entelektualai) - specialios paskirties sekta, sukurta iliuminačių, tikras žydomasonių filijalas ir ruporas, nes skleidžia visur sąmokslą ir bando valdžią užgrobt. Didesnioji dalis tos sklaidos yra teisinga informacija ir atskleista teisybė apie nusikalstamą valdžios sąmokslą, tai šitai atveria žmonėms akis beigi čakras.

Iliteračiai yra aktyvizuojami psichotronais, kurių bangomis sužadinamos smegenys sukelia netikėtus psichozės priepolius. Itin aktyvūs iliteračiai būna feisbuke bei visokiuose portaluose, kur skleidžia teisingas naujienas.

Dar reikia pridėti, kad iliteračiai turi labai daug atkaklumo, nes štai pavyzdžiui ant feisbuko tai juos banini, banini, o jie vis nauji dauginasi ir lenda iš pakampių, mes matyt turi dešimtis ir šimtus akauntų, kad tik prasiskverbti per visur, nes teisybė turi būti paskleista.

Iliteračiai - vienintelis tikras pasipriešinimas visam masoniškam blogiui, tiems visiems driežažmogiams, kurie visur lenda į valdžią, užgrobia pinigus, nuodija nuodingosiomis dujomis mūsų žemės gelmes - skalūnus, o taip pat bando lietuvą susprogdinti su Hitachi ir atomine elektrine. Prisidėkime prie iliteračių, kovokime už teisibę!

Pipedijai žinomi iliteračiai

Žemiau pavardiname kiek tai iliteračių, kurie žinomi Pipedijai: