Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

ISM

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Ism logo lt.gif
Štai vat tolumoje tarpu tvorų ir bažnyčios matosi ISM pastatas senovėje kažkur Tarpukariu gal, žvelgiant nuo Trakų gatvės, o gal net ir anksčiau...

ISM, dar kitaip vadinamas "International School of Management" arba "Vadybos ir Ekonomikos Universitetas" - VEU. Negalim nieko blogo apie juos pasakyti, tiktai tai, kad velnioniškai brangus dalykas. Tai visi žino, kad jei koks studentėlis ar studentikė iš ISM, tai reiškia, kad tėveliai pinigais aptekę. Nors būna ir išimčių, kai jau suaugę žmonės ten studijuoja, iš atlyginimo moka.

Šiais laikais, kai kiti universitetai degeneravo iki pasityčiojimo, tapo korumpuotais ir šlykščiais, net į pinigus mokančius studentus žvelgia, kaip į padugnes, ISM yra bene vienintelis šviesus spindulėlis, kur išties perteikiamos geros ir savalaikės žinios. Ir kai palyginam vadybininką ar ekonomistą iš VU ar kokio nors dar prastesnio universiteto su studenčioku, baigusiu ISM, tai matome, kad pastarasis turi bent teorinių žinių, o VU baigęs Liurbis - išmano apie vadybą ir ekonomiką ne daugiau už kokį nors moksleivį. Tai čia taip ir gaunasi, kad darbdaviai ISM diplomą vertina, kaip kažką reiškiantį, skirtingai nuo kitų aukštųjų mokyklų diplomų.

ISM turi ir savo internetą, bet nuorodos į jį nedėsim, nes tie idijotai galvoja, kad ten poverpontai kažkokie, todėl visokių garsinių reklaminių tekstų pridėjo. Taigi durnu reik būti, kad taip daryt, kaip net pornografai nedaro!


Dar žr.