Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Humanitarinė pagalba

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Humanitarinė pagalba - gi tokia neva neatlygintina pagalba ėdesiu ir daiktais visokiais nukentėjusiems nuo karo, bado ar kitų nelaimių. Būna kad jos nelabai prašoma, bet ji vistiek suteikiama. Būna gi kad taip atsikratoma išėjusiais iš termino vaistais ir maistu. Būna kad ją išvagia donorai, dar išvagia kol iki nukentėjusiųjų nueina. Čiagi, buvo pavyzdžiui, kaip Sudane mokiniams skirtas humanitarines kuprines aptiko pas kareivius[1]. Bet visų geriausia humanitarinė pagalba, aišku, plūsta iš Rusijos, kas tik patvirtina, kad prie ruso būtų geriau, bo dar kartu su ja ateina paprastai taikos palaikymo pajėgos, kurios saugo taiką ir laisvę. Gi taip čia gavosi, kad Rusija 2014 metais perdažė veik 300 karinių sunkvežimių baltai ir pasiuntė juos į Lugansko liaudies respubliką, dėję ant ukrainiečių. Tiesa, išdalinę humanitarinį krovinį - kalbama jo buvo netiek jau daug ir daugiausiai tai vanduo su druska, grįžo jie atgal, tiesa, pasiėmę kai kokių karinių gamyklų įrangą ir šiek tiek 200-ojo krovinio.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/karo-zona/unicef-pasipiktinusi-karinio-konflikto-apimtame-pietu-sudane-kariai-nesioja-zydras-humanitarines-organizacijos-kuprines-784-403297