Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Subskraibink Pipediją ant FB:

Holokausto neigimas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Tipiškas holokausto neigėjų triukas - šventiniai fejerverkai virš Gazos pateikiami kaip kažkokios "fosforinės bombos", o dujų kameros lyginamos su pirtimis ir dezinfekcijos stotimis

Holokausto neigimas - skepticizmo hipertrofavimas pasireiškiantis solipsistinėmis abejonėmis holokausto egzistavimu. Baudžiamas daugelyje šalių baudžiamąja atsakomybe, paprastai šnekant sodinant į kalėjimą.

Tiek pats holokausto neigimas, tiek jo persekiojimas sietinas su pačiomis Vakarų civilizacijos šaknimis. Holokausto neigimo pradininkais galime laikyti vėlyvųjų (o gal net ir ankstyvųjų) viduramžių eretikus, kurie užsispyrę neigė Dievo egzistavimą, nors nuolankūs bažnyčios tarnai jiems pirštu prikišamai rodė įvairiausius nepaneigiamus įrodymus: šventųjų pirštus ir kitus organus, ranka perrašytus prastus Biblijos vertimus, popiežių bules, drobules, egzorcizmo pacientus, šventųjų gyvenimų aprašymus, šimtus tiesioginio bendravimo su Marija ir net dangun ėmimo liudininkų. Ogi užkietėjusiems eretikams nepasiduodant proto balsui juos degino iš nevilties ant laužo manydami, kad tai humaniškiau, nei palikti juos klaidoje. Vėlesniais laikais panašiu užsidegimu buvo šviečiami ir į tiesos kelią kreipiami keistuoliai kėlę visokias fantastines Žemės sukimosi apie Saulę hipotezes, kai net beraščiams valstiečiams buvo akivaizdūs atvirkštiniai faktai.

Nesiimsime dabar atskleisti pilnos Vakarų civilizacijos racionalizmo kovos su visokiomis iracionaliomis idėjomis istorijos ir staiga peršoksime į XX a., kai viena baisiausių erezijų tapo holokausto neigimas ar bent kokios mintys, neigiančios totalinį holokausto baisumą, visaapimamumą ir išskirtinumą. Net ir šiųdienos postmodernizmo žmogui akivaizdu, kad valstybės aprobuotų vadovėlių negalintys įsisavinti asmenys turi būti negailestingai baudžiami, nes tik tokiu būdu pasireiškia tikrasis visuomenės gailestingumas. Juolab holokausto neigėjai niekuo ne geresni už sovietų nusikaltimų neigėjus, nors to, be Lietuvos pilietijos, dar neįsisavino jokia kita pasaulio šalis, neskaitant Latvijos, kurios ir pasauliu nepavadinsi.

Betgi neskubėkime bet kokių absurdiškų neigimų tapatinti su holokausto neigimu, nes tai nei šis nei tas. Pvz., Gazos civilių bombardavimo fosforinėmis bombomis lyginimas su holokaustu tinkamas tik Irano fundamentalistams, o šio fakto neigimas nėra nieko blogo, tiesiog tai tokia užsienio politika ir viešieji ryšiai.


Dar žr.

Tai mes čia dar norim paminėti ir daugiau įvairių tikrąsias tiesas atskleidžiančių teorijų: