Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Helovynas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

== Pipedija įspėja: Švęsdami helovyną tampate išgamomis. == ar verta?Tai čia nekurie dar ir taip vat vaizduoja tuos Helovynus visokius...

Helovynas (angl. Helloween arba Halloween) - anokia susmirdusių vertelgų organizuojama pseudošventė, kur tikslas tėra vienas - parduot kuo daugiau visokių šūdinų prekių, nes esą juk reikia švęsti! Tai čia jau pipedija vienareikšmiškai sako: jei jau norite švęsti Helovyną, tai švęskit tautiškai - prisigerkite degtinės ir eikit su praeiviais muštis gatvėje!


Populiariausi pasaulio būdai švęsti Helovyną

Tai čia mes pristatome populiariausius Helovyno šventimo būdus, kuriuos lengvai gali pritaikyti belenkas, kas tik nori, nors mes čia visgi griežtai rekomenduojame nei tokius būdus pritaikyti, nei kaip nors juos švęsti.

Amerikietiška šventė

Paprasčiausiai Helovyną švenčia amerikiečiai: jie prisigeria, o tada vaikšto po namus ir laiptines, kur prišika kam papuola prie durų, o paskui tuos savo kakučius apkrauna laikraščiais, padega juos ir paskambinę į duris pabėga. Pravėręs duris, buto šeimininkas pamato kylantį gaisrą ir ima jį trypti kojomis, šitaip visas išsimozodamas ir apsitaškydamas šūdais.

Dibilai apie helovyną

  • helowynas ciulpia tuo, kad kita diena nemiegojus ir su pachmielu tenka vaziuot kapu aplankyt


Ekspertai apie helovyną

  • Helovynas, kaip ir viskas, kas geriausia, iš pradžių radosi Lietuvoje, keliavo svetur ir sugrįžo namopi. Žinioj, gerokai pervesiškas. Buvo kadaise graži pagoniška šventė Mildai ir Piziui pagerbti. Mildai nešė paskutines rudenines gėles, o Piziui atnašavo vyną. Taip ir vadinosi šventė GĖLIŲVYNAS. Ryte, po pamaldų, visi atrodė baisiai. Ypač seniems atnašautojams paūmėdavo geltligė. Užusienio sveteliai veikiai šią šventę įskiepijo savo laukiniuose kraštuose. Kas buvo paskiau? Matom plika akimi. Taigi. - Tadas Žvirinskis.