Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Hašišo aliejus

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Senobinis hašišo aliejus, užvadintas ekstraktu ir su tinktūros receptuku, užrašytu etiketės apačioje: tiesiog kad reikia sumaišyti 1 dalį šito ekstrakto su 19 dalių spirito - o jau tada kažkaip ten vartoti.

Hašišo aliejus, kartais dar vadinamas kaip kanapių ekstraktas - tai viena pagrindinių hašišo sudedamųjų dalių, netgi galima sakyti taip, kad hašišas yra tas pats hašišo aliejus, tik permaišytas su kanapių žiedadulkėmis visokimis, bei su kitu panašiu šlamštu.

Tikras hašišo aliejus - tai visai kanapių aliejaus priešingybė, nes kiek kanapių aliejus tinka maistui, tai tiek hašišo aliejus vartojamas būna visokių narkomanų, nes tie, kai jau jiems bet kokia žolė pasidaro per silpna, tai persimeta ant hašišo, o jau kai ir šitas ima darytis per silpnu, tai tada jau ir susidomi hašišo aliejumi.

Praktiškai yra taip, kad hašišo aliejus - tai maždaug 50-70, o kartais netgi ir netoli 90 procentų THC, permaišytas su visokiais kitais kanabinoidais, eteriniais aliejais ir nežymiais kiekiais nesočiųjų riebalų. Trumpai tariant, skystimas su stipriu stipriu kvapu, normaliems žmonėms kertantis per smegenis netgi nuo paprasčiausio uostymo.

Hašišo aliejaus spalva - nuo oranžiškai geltonos iki visai juodos, dažniausiai gi būna tamsiai ruda. Konsistencija - apytirštė, kaip kokio sirupo. Senas, nugaravęs ar labai daug priemaišų turintis hašišo aliejus gali sutirštėti iki tiek, kad atrodys kaip derva ar sustingusi karamelė - toksai jau panašesnis į tiesiog paprastą brangių rūšių hašišą. Šviežias ir gerai spaustas hašišo aliejus būna panašesnis į šiaip kokį aliejuką, tik labai jau su kvapu.

Dažniausiai grynas hašišo aliejus nelabai vartojamas, o narkomanai iš jo pasidaro kokią tinktūrą, pramaišydami tiesiog su spiritu, kurią paskui ar šiaip geria vietoje kokios trauktinės, ar įsilašina į rūkomą žolę, kad stipresnė būtų, ar kitaip kaip nors apsitvoja. Nes narkomanai, apsinešę nuo visokių svaiginimosi medžiagų, prisigalvoja visokių nesąmonių.


Jeigu esate narkomanas, tai jums bus svarbu sužinoti, nuo kurių narkotikų jūs greičiau nusibaigsite
Narkotikai tabletes.jpg
Opioidai:
Opijus Omnoponas Promedolas Etorfinas Heroinas Morfijus Oksikodonas Salvija Tramadolas Kodeinas Narkotinas Tebainas Dezomorfinas Fentanilas Koaksilas Šyrkė PCP
Psichodelikai:
AMT DOB ABDF BZ LSD LSA ALD-52 DMT Ketaminas Meskalinas Psilocibinas
Stimuliantai:
Kokainas Amfetaminas Metamfetaminas Noskoinas Ecstasy Kofeinas MCAT MDA MDMA BZP Vyntas Sidnokarbas Levamizolas
Kiti visokie:
Nikotinas Anaša Kanapės Hašišas Bananadinas Tarenas Afinas Betelis Eteris Katas Jenkem Bazas Dimetkarbas Barbitūratai Ciklodolas GHB Anodija
Dar skaitinių:
Bintas Markutės Dyleriai Čefyras Čiujaus slėnis Nebuvo narkomanijos Vaistinėlė Abstinencijos sindromas Hera