Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Gruodžio 9

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Gruodžio 9" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Gruodžio 9 - tai mėnesio Gruodžio diena, kuri yra žymima skaičiumi 9. Šitas skaičius yra vienaženklis[reikalingas šaltinis].

Gruodžio 9 diena dažniausiai būna kartą per metus, Gruodžio mėnesį. Ji dažniausiai būna po Gruodžio 8 ir prieš Gruodžio 10 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną: Sveikiname jus su tarptautine antikorupcijos diena! Šios šventės proga įduokime kokį nors kyšininką į prokuratūrą, STT ir kitas įstaigas!

  • Kadaise 1922 metais šią dieną pirmuoju Lenkijos prezidentu tapo ne kas kitas, ogi lietuvis Gabrielius Narutavičius
  • O 1946 metais mokslo ir gydymo naudos nesupratę humanistai pradėjo Niurembergo teismo tęsinį, kuriame paskui susidorojo su gydomosios eutanazijos išradėjais
  • O štai 1965 metais įvyko garsusis Kecksburg UFO incidentas, kurio metu sudužęs ateivių kosminis laivas slepiamas iki šiol, nors 2005 metais pati NASA pripažino, kad jį tyrė
  • O vat 1968 metais toksai Douglas Engelbart pademonstravo pasauliui tuos tikruosius pirmuosius kompiuterinius langus su pele, hipertekstu ir visokiais ten grafiniais vartotojo interfeisais ir sąsajomis
  • O dar kadaise šią dieną 1979 metais tokia Pasaulio Sveikatos Organizacija paskelbė, kad raupai jau išnyko ir jų nebėra, o todėl ir skiepai nuo jų nebereikalingi. Paskui paaiškėjo, kad raupai dar neišnyko ir yra.
  • 2018 šią dieną Andrius Tapinas sukvietė visus į didžiulį mitingą, vadinosi Paskutinis skambutis, kur mokytojai buvo palaikomi, o Saulius Skvernelis ir kita valdžia malama į miltus. Ta proga dar ir Egidijus Nasevičius gavo įspėjimą, kad geriau nebandytų mitinguoti.


Dar apie Gruodžio 9

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Gruodžio 9: