Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Grožis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Grožis būna įvairus. Vat pavyzdžiui moterims gražūs būna vyrai. O vyrams būna gražios moterys. Nors aišku, tai nuo lytinės konstitucijos priklauso...

Tai čia mes tik nenorim ginčytis apie grožio sąvoką, o tiktai apie elementarų nedaugeliui vis dar žinomą metodą, kaip tą grožį matuot pasakyt.


Inversinis grožio matavimo metodas

Tai vat, kad nebūtų subjektyvumų, o atsirastų veiksmingi ir efektyvūs kiekybinio vertinimo būdai, taikomas inversinis grožio matavimo metodas. Jo esmė paprasta - nustatyti atstumą metrais, kuriam esant, nulinio dioptrijų skaičiaus regėjimą turinčio testuotojo akyse įvyksta inversinis tiriamojo subjekto grožio pokytis.

Paprasta kalba šnekant, jei esat bachūriux, akinių nenešiojat ir jums jų nereik, tai žiūrit į bobą iš tolo, iš taip toli, kad ana dar atrodytų bent jau nebjauri ir visai panaudojimui tinkama. Ir vat artinatės tada prie jos. Ir kai pamatot, kad ana baisi, kaip šikna - tai jau reiškia, atradot atstumą kuris ir reiškia grožį. Tai kuo boba gražesnė, tuo tas atstumas mažesnis. O kuo baisesnė - tuo tas atstumas didesnis.

Tai pavyzdžiui, būna moteriškių, kurių grožio lygis siekia gerokai daugiau, nei kilometrą. O būna ir tokių, kur gerokai mažiau, nei metrą. Tai štai tokiu paprastu būdu galima objektyviai įvertinti išvaizdos grožį, tam, kad būtų galima palyginti - vat ta moteris yra 30 metrų, ana - 10 metrų, o trečia - 5 metrų.


Korekcijos

Tai aišku, reikia atsižvelgti dar ir į tai, kad girtėjant, akių veikla sutrinka ir tas atstumas kažkaip ima sparčiai mažėti, todėl matavimų grynumui visgi reikia vertinti blaiviam. Aišku, kiti gi pasinaudoja matematinėm manipuliacijom ir atstumą stato į konstantą - 1 metrą, o paskui matuoja viską bokalais ar buteliais, bet čia jau viskas tampa subjektyvu, nepatikrinama, o taip pat visad atsiranda riba, katra vadinasi "aš tiek neišgersiu".