Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Grippen

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Grippen - LJ blogeris, digeris ir patriotas, o kaip kiti įtaria - tai galimai dar ir visai kitas žmogus, plačiau žinomas, kaipo Tomas Bikelis.

Vienas LJ Tautinio klano veikėjų ir lyderių, garsėjantis taikliais ir šmaikščiais tekstais, nuo katrų čiaudo tūlas tolerastas.

Už ką anie įnirtę nuo bejėgiškumo jį reguliariai išvadina Baltuoju heterolietuviu arba, kai jau visai pasiunta - Tikru (baltuoju, heteroseksualiu) lietuviu, kas aniems yra didelis įžeidimas. O pačiąjam Grippenui - tikras medus ant širdies. Tokiu vat paradoksaliu būdu vyksta komunikacija: vieni plūsta ir taip pasitenkina, o kitas pagyrų gauna krūvas ir irgi pasitenkina. Kaip sakant, visiškas kognityvinis rezonansas.