Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Greita paskola

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Greita paskola arba, kultūringiau kalbant, tai greitoji vartojimo paskola - tai išties yra tas pats greitas kreditas, bet lietuviškas, efektyvus, pigus, gaunamas netgi SMS žinute - tiktai parašyk mums numeriu ir štai jau pinigai tavo kišenėje! Lygiai kaip galite gauti paskolą, parašę mums elektroniniu paštu ar tiesiog paskambinę telefonu, arba dar paprasčiau - tiesiog užsukę į mūsų internetą!

Ir visai netiesa, kad tai esą yra lupikavimas, nors žodyne ir galim atrasti, kad lupikavimas - tai yra pinigų davimas už palūkanas ir taip toliau. Nes lupikavimas yra veiksmas, kuris yra smergkitans, ir dar pagal kokį tai Vatikano sprendimą visi lupikautojai yra atskirti nuo bažnyčios, o patsai lupikavimas prilygintas erezijai. O greitosios paskolos teikimas yra atvirkščiai gražus ir geras, tuo jis ir skiriasi nuo lupikavimo.

Pipedijos bankas kartu su Pipedijos kreditu garantuoja jums pačią greičiausią ir efektyviausią greitosios paskolos paslaugą, kur kiekviena diena - vos penki procentai palūkanų, tai pati pigiausia paskola visoje Lietuvoje, garantuojanti jums daug džiaugsmo ir malonių akimirkų, nes tai tikras ir visiškas ekskliuzyvas.

Be abejonės, yra daugybė visokiausių greito kredito bendrovių ir įmonių, kurios gali sakyti, esą kitos paslaugos yra kažkuo geresnės, tačiau neapsigaukite ir neužkibkite ant vertelgų kabliuko, nes toli gražu ne kiekviena paskola yra tokia pat gera, kaip toji, kurią siūlo patikimiausias Lietuvos prekės ženklas - Pipedija.

Mes dar nei karto nieko nenuvylėme, mūsų būstinė yra turtingoje Haičio sostinėje, o centrinis filialas - Kaimanų salose. Visų jūsų kreditai ir įsiskolinimai apdrausti Pipedijos draudimo, o visiems savo klientams mes galime pasiūlyti pačią patogiausią elektroninio atsiskaitymo sistemą - Pipedija Pay, taip pat mūsų finansavimą vykdo ir Pipedijos kredito unija, kuri garantuoja pačias geriausias jūsų investicijas.

Taip pat visiems mūsų paskolos gavėjams mes siūlome specialias VIP sąlygas ekskliuzyvinėse avialinijose - Pipedija-1-Airlains ir Pipedija Airlines.