Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Goda Karazijaitė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Tai paskui po visų tų žiurkių, su kuriomis Goda Karazijaitė pagarsėjo, susilaukė šioji ir gerbėjų - tai vat tokį jums čia matomą paveiksliuką nupaišė toksai Raimondas Navickas, ir paplatino, kad būtų gražu. Nes jam tai matyt nuoširdžiai viskas patiko, išskyrus tik Marką Adamą Haroldą, bet kuo tasai čia dėtas - tai jau išvis, atleiskite, nesupratome. Tai čia vat, kokie gerbėjai...

Goda Karazijaitė dabar jau žinoma dar ir kaip žiurkių degintoja, politikierė, Pauliaus Saudargo padėjėja iš TS-LKD partijos, kartu su Dainiumi Kreiviu einanti į rinkimus Vilniaus miesto savivaldoje.

Neabejotinai puikiu sąmoju, talentu ir dvasingumu besišvaistanti Goda Karazijaitė - puikiausias pasirinkimas kiekvienam, kas nori rišlaus finansų valdymo valdžioje!


Goda Karazijaitė ir žiurkės

Gi išties tai Goda Karazijaitė pagarsėjo ne tuo, o gi kitkuo, nes kažkaip neaiškiai gavosi, kad besiruošdama rinkimams, susirado jinai padvėsusią žiurkę, kurią tampė po miestą, filmavo, purškė kažkokiais skysčiais, paskui kasė jai duobę ir degino tos žiurkės lavoną, o dar paskui skelbė neaiškiai, kad ta žiurkė buvo liberalė, taip kad tų liberalų ir turi nebelikti...[1]

Čia kad nebūtume apkaltinti melu ir neteisingomis interpretacijomis, įdedame tikslią nukopypeistintą šios konservatorės frazę:

Vilnių puola žiurkės. Tarytum iš skęstančio liberalų politinio laivo. Ir bėga jos visai ne į laukus, o pas miestiečius, kuriems tai visiškai nepatinka.

Taigi vat štai jums ir prašom, kokia gera čia gavosi politinė reklama. Tai dar paskui viską anoji nufilmavusi sudėjo į Youtube, bet kai pakilo didelis triukšmas, tai pašalino...

Aišku, viskas čia netiesa, nes nu negali gi būti - išties tai viskas už gyventojų gerovę ir epidemiologinę švarą, kad tie prakeikti liberalai neplistų kaip žiurkės kažkokios!

O dar paskui buvo dar kažkokia Godos Karazijaitės reklama, kur toji kasėsi urvą po Nacionaliniu stadionu, o paskui tame urve surado vorą - tikrą tarantulą kažkokį, tai tos reklamos jau išvis nesupratom.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2019/02/14/news/i-politine-kova-jauna-konservatore-stojo-su-ziurke-rankoje-padedejos-ideja-ivertino-ir-p-saudargas-9231650/