Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Giedrius Šarkanas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Giedrius Šarkanas - didis kovotojas už neaiškios kilmės tautiškumą irgi teisibę, nuteistas teismo sprendimu[1] už kažkokių šūdų platinimą puslapyje Lietuviais.lt. Tame puslapyje apie Giedrių Šarkaną gal daugiausiai ir galima perskaityti, o ir šiaip sužinoti, nes tai nėra daugeliui įprastas naujienų portalas, o yra greičiau jau koksai tai blogas ar tinklaraštis.

Žodžiu, vargšas nesisteminės žiniasklaidos kankinys, nukentėjęs nuo prakeiktos masonerijos valdžios ir kitokio antidemokratinio blogio, kuris dabar valdo Žemės planetą. Tai čia ir Pipedija tegali tik pasakyti, kad Giedrius Šarkanas - didis ir nuostabus kovotojas už teisibę, skleidžiantis visokias idėjas Lietuvoje.

Mes tave užjaučiam, Giedriau Šarkanai, vargšeli tu mūsų vargdienėli, kankiny...

Bendrai tai didžiausia ir išsamiausia informacijos dalis apie Giedrių Šarkaną, kurią čia turime, yra straipsnyje "Lietuviais.lt", tai tą straipsnį siūlome ir paskaityti, nes tenai ir yra esminė visokios iš tenai surinktos faktologijos dalis. Tai tą ir paskaitykite.


Dar žr.


Giedrius Šarkanas
yra vienas
teisibę kovojančių leidinių
Nesisteminė žiniasklaida

Karštas komentarasLDienaSarmatas.ltLDiena.ltVersijos.ltLietuviais.ltRevoliucija.orgLaisvas laikraštisEkspertai.euŠauksmasPilietinė žiniasklaidaRubalticSputnik.ltKibirkštisKūlgrindaBūkime Vieningi

Putinas kaukuole.png

  1. https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/vilnieciui-uz-ssrs-nusikaltimu-neigima-teismas-skyre-laisves-apribojimo-bausme.d?id=84053375