Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Gerumo pamokėlės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear action button cancel.png 

JUMS draudžiama skaityti šį puslapį, kadangi jūsų psichika gali būti sužalota!

Šis puslapis pateikia informaciją, kuri yra susijusi su lytiniais santykiais, smurtu, ligomis, realaus pasaulio įvykiais, reiškiniais arba dar kuo nors, ką draudžia klerikalkonservatoriai. Pipedija negali nustatyti, ar šita informacija yra pavojinga, ar nepavojinga, todėl reikalaujame jūsų nedelsiant uždaryti šį puslapį ir kreiptis į artimiausią kunigą, kuris padėtų dėl to apsispręsti.

Gyvendami doroj ir moralėj, kaip prisako mūsų vyriausybė, mes nesidauginam, mes nesergam, mes nemirštam, mes neegzistuojam ir todėl neturim žinoti nieko apie šias visokias baisybes, kurios gali mus sužaloti. Jei jau Seimas taip nusprendė, mes niekaip negalim kvescionuoti tokio dalyko, todėl šią informaciją draudžiame jums skaityti, su sąlyga, kad jūs nesate kunigas arba įgaliotasis klerikalų atstovas, savo skaitymo aktu prisiimantis atsakomybę už savo bei visų aplinkinių sužalotą psichikos sveikatą.
Gerumo pamokėlės - labai svarbi ugdomoji, auklėjamoji ir asmenybės tobulinimo sielovadinė priemonė. Dažniausiai tam naudojama nuobodi pedagoginė metodika, kuri ilgainiui duoda saldžių vaisių ("lašas po lašo..."). Kiti painioja ir galvoja, kad Gerumo pamokėlės yra tas pats, kas ir Gėrimo pamokėlės, bet visuotinai žinoma, kad "Tu geri, aš geriu, mes - geri"

Įdomumo dėlei siūloma keletas terapinių priemonių, o pirmiausiai tai - Smegenų pudrinimas. BŪTINAI pasinaudokite nepakartojama galimybe išbandyti svaiginantį pamokslo poveikį ir IKI GALO pažiūrėkite klasikinį protestantų video - po 36 minučių pasijusite žymiai geriau!


Pipedijos rekomenduojamos Gerumo pamokėlės

Iš principo, tai čia kalba apie tai, kad Nuotolinis mokymas labai efektingai veikia organizmą ir atneša nemenkų rezultatų: nereikia vaikščioti į paskaitas, laikyti įskaitų ir egzaminų - gyvenimas pats pastato tau kuolą ir žinokis kaip nori!

Pipedija rekomenduoja pasinaudoti sekančiomis gerumo mokymo priemonėmis: