Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Gegužės 25

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Gegužės 25" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Gegužės 25 - tai mėnesio Gegužės diena, kuri yra žymima skaičiumi 25. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Gegužės 25 diena dažniausiai būna kartą per metus, Gegužės mėnesį. Ji dažniausiai būna po Gegužės 24 ir prieš Gegužės 26 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 2009 metais Mongolijos opozicija paskelbė pergalę per prezidento rinkimus.
  • 2011 metais reinkarnavosi Artūras Zuokas.
  • 2020 metais šią dieną toksai Derek Chauvin, Mineapolio policininkas, befilmuojant žmonėms tiesiog šiaip sau nei už nieką nužudė kažkokį suimtą ir antrankiais surakintą smulkų pažeidėją George Floyd. Pakolei aplinkiniai filmavo, o suimtasis švogždė, kad jam trūksta oro ir jis miršta, policininkas šaltu ir abejingu žvilgsniu žiūrėjo kažkur į filmuojančius ir į orą ir nuobodžavo, tuo pat koja spausdamas aukos kaklą. Tai tęsėsi apie 8 minutes, kol auka mirė. Po to prasidėjo iki tol dar nematyto masto protestai, nubangavę per visą Ameriką, kai kuriose valstijose prie protestuotojų prisidėjo ir išėjo mitinguoti netgi ir teisėsauga, policininkai. Aišku, kartu kilo ir didžiulė riaušių bei plėšimų banga. Viskas tęsėsi ilgai, ir netgi praėjus savaitei, atrodė, kad reikalai tik sunkėja, bet niekaip nesitaiso.


Dar apie Gegužės 25

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Gegužės 25: