Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Gegužės 21

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Gegužės 21" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Gegužės 21 - tai mėnesio Gegužės diena, kuri yra žymima skaičiumi 21. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Gegužės 21 diena dažniausiai būna kartą per metus, Gegužės mėnesį. Ji dažniausiai būna po Gegužės 20 ir prieš Gegužės 22 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

Jėzus mus išgelbės! OH SHIT WTF
  • 1903 metais buvo iškilmingai atidaryta didžiausia visoje tuometėje carinėje Rusijoje psichiatrinė ligoninė - Naujoji Vilnia, su kuo ir sveikiname!
  • 2009 metais į Klaipėdos gatves išriedėjo "Sveikatobusas". Jame, kaip ir pernai, žmonės galėjo nemokamai pasitikrinti sveikatą - sužinoti kraujo spaudimą, svorį, kūno masės indeksą, riebalų ir raumenų masę.
  • 2011 metais, pasak kažkokių apsišikusių religinių fanatikų, turėjo būti kaip ir tokia pasaulio pabaiga. Tsakant 2% žmonių turėjo būti paimti į dangų ir kaifuot nuo nesibaigiančios begalinės laimės, o kiti turėjo likti Žemėje ir sudegti kaip kokie karklų žmonės. Bet kad nieko to neįvyko, visi liko gyvi, Pipedija veikė, tai akivaizdu, kad tai buvo tik eilinis iliuminatų sąmokslas. Ta proga ir siūlėm pastebėti tą apsišikusią imbicilų bandą jų šūdiname tinklapyje - http://www.ebiblefellowship.com/. Ką gi, teko vėl laukti 2012 metų... Kaip teisingai yra pastebėjęs vienas pseudointelektualas - dievo juk nėra.


Dar apie Gegužės 21

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Gegužės 21: