Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Gandrai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Roziniai akiniai.jpg  Šis straipsnis yra patvirtintas Lietuvos Respublikos Seimo.
Specialioji Seimo komisija šiame straipsnyje realaus pasaulio faktų ir kitokio žalingo poveikio nepilnamečiams neaptiko.

Gandrai (Dar kitaip žinomi:Gandrai Organisation ) pogrindinė bendruomenė vienijanti įtakingus rytų Europos veikėjus.

Gandrų organizacijos oficiali vėliava)

Susikūrimas

Organizacijos užuomazgos siekia XV. amžių, bendruomenė vystėsi kartu su ankstyvuoju renesansu . Tai buvo aukščiausių luomų gyventojų atstovų sąjunga, kuri sprendė ir nulėmė daug įvykių Lenkijos Karalystėje, Lietuvos Didžiojoje kunigaikštystėje, LivonijojeLivonijoje, Maskvos kunigaikštystėje, Aukso Ordoje ir t.t.

Iki pat XVIII. turėjo didelę įtaką ir galią, bet organizacija buvo sunaikinta iš vidaus ir išorės, nes konfrontavosi su Romos katalikų bažnyčia ir visa šutve Vatikano pakalikų.

Organizacija nugrimzdo į pogrindį iki pat XX. a. Pabaigos, kai 1989 metais, griūnant SSRS susidarė puikios sąlygos vėl bendruomenei atgimti ir išeiti į viešumą vėl.

Gandrai šiandien

Šiuo metu organizacijos narių tikslus skaičius nėra nustatytas, bet kaip teigia oficialūs šaltiniai nariai išsibarste po visą pasaulį. Pagrindinė būstinė registruota Alytaus mieste, bet turi padalinių Vilniuje, Varšuvoje, Sankt Peterburge, Tverėje, Rygoje, Prahoje, Kijeve ir Londone.


Šalys, kurios pastaruoju metu vykdoma aktyvi Gandrų veikla

Gandrai fest

Gandrai fest 2017).

Gandrai fest, tai grandiozinis didžiausias pietų Lietuvoje festivalis ,,Gandrai* fest '17" praeitais metais sudrebins Alytaus apylinkes. Oficialiai patvirtina, kad roko, elektroninės muzikos, juoko ir pramogų festivalis „Gandrai* fest '17 “ vyko antrą rugpjūčio mėnesio savaitgalį (Vasaros uždarymas) . Kaip ir pernai, taip ir šiemet, visur spėjanti pašėlus Gandrų komanda kvietė šėlti dvi naktis ir tris dienas: Lietuvos vasaros festivalių sezono fenomenu tapęs ,,Gandrai* fest '17“

Headline buvo:

  • DJ RyMkuZ (Lietuva)
  • Th3 CyЯkas beats (Lietuva)
  • DJ ToMiNiS (Lenkija)
  • Garbanotas pijokas (Lietuva)
  • MC Яеnат(Rusija)
  • Petkevič- Dročido Master (Pašilaičiai)
  • Tautos Pyzdūnas #1- VYGANTAS VARNAS (Lietuva)

Festivalio „Gandrai* fest '17“ dalyvius džiugino garsūs muzikos atlikėjai ir grupės iš viso pasaulio ir Lietuvos. Festivalio scenose buvo sumontuotos įspūdingos dekoracijos, pati moderniausia įgarsinimo ir apšvietimo technika. Lankytojų laukė begalė pramogų ir gera nuotaika.