Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Gaidžiadara

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Gaidžiadara - tai toksgi procesas, kuris paprastai vadinamas tiesiog pederastėjimu, bet kadangi kalbainiai liepia mumsgi vartoti tautiškus terminus, tai tai vadinti derėtų tiesiog gaidžiadara. Tai yra toks visuomenės procesas, kai joje pradeda daugėti homoseksualistų, gėjų, pyderų ir šiaip tolerastų. Tuo labai džiaugiasi mūsų tolerastijos elitas, ogi piktinasi visokie gi ten homofobai. Keletas būdingiausių gaidžiadaros rūšių bei savybių pateikta žemiau.

Gaidžiadara visada remiasi įgyjamumo paradigma, tad esminis teiginys, kuriuo visada remiasi gaidžiadaros pasekėjai, teigia, kad gėjėjimas, lesbietėjimas ir bendrai homoseksualėjimas yra procesas, nulemiamas įvairių išorinių veiksnių, kitaip tariant, suhomoseksualėti galima dėl kažkokių įtakojančių faktorių.

Virusinė gaidžiadara

Plačiai žinomas homoseksualumo virusas yra užkrečiamas panašiai, kaip kiaulių gripas, o staiga kylančios jo epidemijos gali ištisas valstybes ar netgi kontinentus paversti tankiai homoseksualų apgyvendintomis teritorijomis. Nuo tokių epidemijų padeda priešvirusinės kaukės, gripo vakcina bei galimai ir dar kokios nors medikų siūlomos priemonės.


Prievartinė gaidžiadara

Būdinga zonose. Paprastai tai vyksta su žemarūšiais zonos gyventojais. Manytina, kad įdiegti papročiai neišnyksta ir persikėlus iš zonos kitur, taigi tokia gaidžiadara turi nemažą įtaką.


Savaiminė gaidžiadara

Tai toks reiškinys, kai pederastėjimas vyksta kaip ir savaime. To priežastys:

  • kai nuo gero gyvenimo, kai žmonėms neberūpi tik paėsti ir pasidauginti
  • realaus bendravimo stoka, kuria sukuria šiais laikais visų pirma internetų, kai žmonės ima ir persikelia gyventi į virtualią realybę. O tada, kai pasistoja reikalas pasipisti, net nebežino ką čia iš tiesų reikėtų pisti ir kaip iki to prieiti. Taigi - štai jums ir prašom - pora bendraminčių - jau ir pora...
  • visokios tengi kitokios priežastys, kaip religijų reikšmės sumenkėjimas, madų vaikymasis ir t.t.


Indukuotoji gaidžiadara

Nėr ką čia labai aiškinti, nes kur babkės, ten ir interesas. Visokiosgi ten tolerastijos organizacijos pradedant Gaidžiadaros akademija yra sočiai remiamos tiek privačių pyderų, tiek visokių tengi ministerijų ir europos sąjungos paramų, tuo tarpų visokios ten tėvų asociacijos gyvena iš suaukotų nuo mokesčių grašių.

Vieną indukuotosios gaidžiadaros produktų, paremtų iš Europos sąjungos, galite pamatyti čionai[1].


Cheminė gaidžiadara

Manytina, kad gaidžiadarą skatina tam tikrų medžiagų, pvz. narkatos, vartojimas. Kyla ir įvairūs įtarimai, kad galimai kai kurie gaidžiadaros propaguotojai ar netgi kažkokie masonai gali išpurkšti specialiomis cheminėmis medžiagomis viešąjį transportą ar kitas publikos plačiai lankomas vietas, taip sukeldami cheminį potraukį homoseksualumui. Galimai tokios medžiagos purškiamos specialiais aerozoliais, sukeliančiais homoseksualius potraukius.


Menamoji gaidžiadara

Tai tolerastų išvystytos visokios nebūtos teorijos idant parodyti, kad gaidžiadaros tempai ir apimtis kur kas didesnė ir kilnesnė, nei atrodo visokiems ten netikėliams, pavyzdžiui:

  • visi žmonės yra latentiniai pyderai, tik jie to nežino, nes jų lytinės orientacijos apsisprendimą apsprendžia ksenofobinė aplinka, kurioje jie gyvena
  • didžioji dalis heteroseksualių porų mėgsta pasidulkinti per šikną, o tai rodo kad tarp falinės ir analinės konstitucijos jokio skirtumo nėra, ir dėl to homoseksualių santuokų neįteisinimas yra grubus konstitucijos bei žmogaus teisių pamynimas
  • visi didieji mokslininkai, žymieji muzikantai pradedant Eltonu Džonu baigiant Ruslanu Kirilkinu ir taip toliau - yra pyderai, ar bent jau baisiai tolerantiški asobos.

Dažnai menamoji gaidžiadara puoselėjama panaudojant įtaigą ar net grasinimus. Štai kaip menamosios gaidžiadaros idėju skleidimu užsiėmė Lietuvoje pagarsėjęs Švedijos parlamentaras Fredrickas Federley: "Švedijos parlamentaras įspėjo, kad jei Lietuvos valdžios pozicija ir visuomenės požiūris ilgainiui nepasikeis, daugybė talentingų homoseksualų paliks šalį: „Mielai pasveikinsiu juos Švedijoje. Tarp gėjų yra kūrybingų, intelektualių žmonių - talentingų menininkų, galių verslininkų. Gėda, kad juos žeminate ir išskiriate.""[1]

Natūralistinė gaidžiadaros teorija

Gaidžiadaros pasekėjai dažnai savo propagandose remiasi argumentu, kad gaidžiadara yra absoliučiai suderinama su gamtos įvairove, nes gamtoje tai labai dažnas reiškinys, o paprotiniais aspektais besivadovaujanti religijų sukaustyta puritoniškoji visuomenė pamynė gamtos dėsnius[2]. Štai pvz. vienas žymiausių gaidžiadaros propaguotojų Delfi komentaruose RB vis porindavo apie kažkokias nykštukines bezdžiones, iš katrųjų jisai būtent it koksai Darvinas ir kildina save beigi visą žmogaus prigimtį. Anos neva, pasirodo, poruojasi ir tvatinasi be didelio išrankumo, ir tai yra kertinis gaidžiadaros natūralumo įrodymas.

Gaidžiadaros neišvengiamumas

Asmenys, propoguojantys gaidžiadarą, ypatingai pabrėžia jos menamąjį neišvengiamumą. Čia vėlgi pasitelkiamos įtaigos visokios gi ten politikos ir grasinimai siekiant įtikinti netikėlius kad bet koks pasipriešinimas gaidžiadarai sukels kažką labai baisaus - nuo automobilių avarijų iki fatalinių katastrofų tokių kaip meteorito bumbtelėjimas. Pavyzdys galėtų būti togi pačio Fredricko Federley šviesios mintys: "Jei nematote problemų dėl žmogaus teisių, žiūrėkite iš ekonominių pozicijų. Švedijos bankai ir kompanijos investuoja Lietuvoje. Ilgainiui jiems ir jų klientams tokia atmosfera gali nebepatikti. Kurio nors banko klientas Švedijoje gali pagalvoti: kodėl turiu skolinti pinigus bankui, užimančiam didelę rinkos dalį tokioje agresyvioje šalyje? Gal verčiau atsiimsiu savo indėlį".[3]

Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/article.php?id=22931782
  2. http://www.diena.lt/naujienos/laisvalaikis/pingvinai-gejai-ir-vabalai-sadomazochistai-juokiasi-is-ch-darwino-224846
  3. http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/article.php?id=22931782