Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Arkangelas Gabrielius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Gabrielius)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Štai maždaug jums taip atrodo Arkangelas Gabrielius

Arkangelas Gabrielius - tai tokia Šventoji Dvasia gal ar kaip čia išsireiškus, nes išties tai toksai arkangelas, kuris pas Šventą Mariją nusileido ir apreiškė jai, kad jinai vat dabar ir turės gimdyt.

Vienok labiau pasaulyje žinomas arkangelas Gabrielius už tai, kad kai ateis Pasaulio Pabaiga, tai jis pūs į Gabrieliaus ragą, kuris yra paradoksalus, todėl visas pasaulis apsivers aukštyn kojomis ir tada jau niekas nebus kitaip, nes bus kažkoks gal paradigmos poslinkis.

Dar sako, kad tasai poslinkis bus toks, kad žemė prasivers ir iš kapų prisikels numirėliai. Taip kad bus čia jums kokia tai zombių apokalipsė. O prieš tai dar bus ir šiaip Apokalipsė ir kažkoksai Armagedonas, kurį visiems parodys Keturi Apokalipsės raiteliai.


Arkangelo Gabrieliaus apsireiškimai

Arkangelas Gabrielius labiausiai žinomas dar nuo senų laikų už tai, kad vis kokius tai dieviškus pranešimus iš Dangaus į Žemę perdavinėja.

Štai kadaise kokiam tai pranašui Danieliui anas apsireiškė ir paaiškino visokius tojo regėjimus. O štai paskui dar apsireiškė Šventai Mergelei Marijai ir Zacharijui, o tada pasakė apie tai, kad ateis į žemę Jonas Krikštytojas, o paskui ir kad ji pagimdys Jėzų Kristų.

O dar paskui Arkangelas Gabrielius apsireiškė ne kam kitam, o pačiam Pranašui Mahometui ir cielus 23 metus jam diktavo Koraną. Taip pat, kaip iš Korano seka, tai Gabrielius patį Abraomą supažindino su būsimu faktu, kad jam gims Izaokas.

Negana to, mormonai sako, kad Arkangelas Gabrielius perdavė jiems Mormono knygą, o taip pat anksčiau buvo specialiai nusileidęs į žemę, kur žmogaus pavidalu gyveno, kaip Nojus. Tai yra įrodymas, kad antgamtiška kilmė ir specialus laivas išgelbėjo žmoniją ir gyvūniją nuo pasaulinės katastrofos. Galima neabejoti, kad Nojaus arka buvo superlaivas, pastatytas, naudojant kosmines technologijas.

Todėl šiuolaikiniai mokslininkai spėja, kad Arkangelas Gabrielius galėjo būti tikra figūra, tačiau ne žmogus, o galimai antgamtinė būtybė iš kitų planetų, kitaip tariant ufonautas, o galimai ir driežažmogis.


Gabrielius įvairiais kitais Pipedijai žinomais pavidalais

Čia žemiau pavardinti kiti personažai, tipažai bei asmenybės, kurias Pipedija dėl kokių nors priežasčių irgi aptiko ir jie irgi neša Gabrieliaus vardą: