Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Frog Sign

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Frog sign)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Štai vat kelio ženklas su varle. Tai apie tokius ženklus ir yra visas Frogsign blogas gal, tik tie visi įrašai apie tokius ženklus paslėpti, todėl prieinami tik nuolatiniams registruotiems dalyviams.

Frog Sign - tai toksai ženklas, katrame pavaizduotos varlės. Teoriškai taip turėtų būti, bet praktiškai kažkodėl nėra tenai nei ženklų, nei varlių tame internete, kur yra blogas, kuriame yra dezaineris, kuriame yra mintys, kuriose yra žodžiai, kuriuose yra forma, kurioje yra dar kažkas ir taip toliau, o galutiniam rezultate susidaro visai nekvarksintis, o įdomus ir gražus tinklaraštis.

Kaip jau sakėm, tai dezaineris jį rašo ir daro, tai visai link grožio būtų, bet kažkodėl vis apie IT ir kažkokius kompiuterius, CSS ir dar kokias tai nesuprantamas dalykas, jau mums čia pradeda smegenys ir perkaisti gali truputį smegenys, nes ne viską išsyk gaunasi suprast, o kai ko ir nesigauna suprasti ką rašo sudėtingai apie techninius kažkokius dalykus.

Vienok puslapyje daug minimalizmo, nesipainioja visokie mirksintys fonai su baltais arkliais, ir nekyšo iš visur kokie nors tarakonai ir pertekliai paveiksliukų, besikraunančių pusę valandos ar ilgiau. Todėl čia pavyzdys, kad galima parastai ir gražiai padaryti.

Vienok svarbiausia tenai yra patarimai, kurių daug visiems, kas tik užsiima dizainu, visokiais internetais, portalais ir taip toliau. Todėl naudingas ir čia Pipedija aiškiai rekomenduoja, nes skirtingai nuo visokių kompiuterastų tai bent galima suprast.


Dar žr.