Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Frank Wurft

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Frank Würft - dviratazmo zombis

Frank Würft (lot. Frankenštein urvinis) yra antras Lenino vardas. Sprendžiame iš Lenino velnio barzdelės ir kitokio elgesio. Jis išbuožina supuvusio kakitalizmo Lietuvos ir Europos sąjungą. Naudoja dabar ne fizinę jėgą, kurios neturi, todėl dviračiu bevažiuoja retai. Dažnai važiuoja geldą, kaip ir visi dori dviratininkai.

Prieš šitą klasinį priešą - Lietuvą ir Europą, naudoja lygiai tokią pat demogagogiją, šovinizmą, neapykantą, godumą.

Jį mums atsiuntė Kaizeris užplombuotame vagone.

Užduotis: atkeršyti jums už Griunvaldą, atsiimti iš Lietuvos visus Euro banknotus, kuriuos pats kvailas Kaizeris mums ir bruka. Viena ranka vaidina gerą dėdę iš Amerikos. O kita savo ranka tą atima. (Toji ranka yra Frank Würft.) Vietoj to pakiša dviračių kaką.

Jis nori atversti jūs į šį savo pagonišką krikakščionių tikėjimą. Privers jūs valgyti gyvūs dviračius. Aukoti kako dievui.

Lietuvoje Frank Würft įkrito į LDB kruvą:[1]

Nesveikas LDB kūnas tapo gera terpė jo inkubacinio laiko užmušimui. Jame jis išbuvo lervos pavidalu apie 4 metus. Maždaug 2003 metais jis pradėjo perimti kūną. Jį visą suėdė ir išvėmė. Nieko neliko, tik jis. Virsmą jis užbaigė apitikriai 2007 metais. Tada LDB tapo tikra, viena sukčių gauja, šutve, arba šeima. Nežinosma skirtumo. Čia reiktų kakbininkų pagalbos. Manau, skirtumo ir nėra.

Frankenštein (Frank Vurft) yra labiausiai išsivysčiusi šio Lenino zombio lervos būsena. Jo litinis įkandimas yra mirtinas. Žmogus tampa zombiu, ir seka naują savo viešpatį, bei visaip jį mėgdžioja it beždžionė ar papūga. Šitai ir nutsitiko kitiems LDB organo nariams:

  • Linas Vainius;
  • Saulius Ružinskas;
  • Laurynas Butkus

bei visiems neįvardintiems nariams be nenariams.

Kartais Frankenstein įkanda ir per nuotolinį TV žmogaus valdymo pultelį. Tuo jis panašus į kitus Lenino anukus.

Gydydi įmanoma. Bet zombis tai atsisako daryti. Kandžiojasi, pravardžiuoja. Jis nenori atgyti, atsiversti iš kakonybės į dviratazmą.

Frank Würft turi litinį ryšį ir su Zuoku. 2006 metais ans jam įkūrė dviratazmo komisiją Savivalybėje. Anoje Frankenštein, kaip įprasta zombiui, gąsdino valdininkus, kad dviračiu važinėti baisu. Tiesiai jų akyse rydavo kardus ir pedalus.

Tie atsipirkdavo sau lengvu išgąsčiu ir sunkiais banknotų maišais.

Dviratininkams kalbėti neleisdavo. Nes tam nebuvo jų reglamento. Dviratininkai turėjo savo reglamentą. [2]

Bet jį komisija nežiūrėjo. Reiškia jo nėra.

Be to jų ir nekviesdavo. Tik užrašydavo, kad anie yra posėdyje ir gąsdinimui pritaria. Klastodavo.

Kartą Frank Würft bandė atsidėkoti ir savo šeimininkui vapyrui Zuokui. Vis žadėjo dviračių kaką į Rubikono užgrobtą Vilniaus Ozo statybų oazę. Nuo pat naujojo Vilniaus Savivalybės šiknoraižio, išilgai Giedraičių gatvės iki Ozo: [3]

Žadėjo ir užtverti tą gatvę, kad geldos nelakstytų ir netrankytų nekaltų vaikų bei narkomanų. Bet tada nereiktų dviračių kakos. O tai savaime naikina bet kokį norą vogti. Todėl pažadai liko tik ore tarp Frank Würft kaukolės sienų.

Frankas Vurftas turi litinį potrakį ir valdininkėms. Todėl lietuviui ir kitokiai išperiai patartina persirengti šios lities atstovėmis, kanceliariškai, ir budėti pie Savivaldybės. Užsidėkite dviračių ženklus, kad lengviau pastebėtų. Nes išvaizda jam nesvarbi. Svarbu tik kad būtų valdininkė ir kvaila. Tegul nusiveda tave į restoraną, pamaitina. Pakalbėk apie Eurikinius projektus. Po to pabėk, kaip įprasta.

LDB ženklas kabo virš ankstesnės LDB būstinės Klaipėdoje. Jis atrodo panašiai kaip ir pliurpedijos straipsnyje teisingai pavaizduotas dviratis.

Tik pinigų medžiui pritruko. Juk jie yra amžinai vargani gamtos numylėtojai be kelnių. Kai susideda pinigus kelnės nusmunka. O diržo - bijo, nenešioja.

Juk tai ekologinis klubas pinigų "Žvejonė". Visus išžvejojo, nieko neliko.

Medis pabėgo iš skausmo. Kur gi plikas Lietuvis nepabėgs?.. Visada bėga. Taigi virš įėjimo kabo tik kledaras paskutinis, supuvęs, be medžio, durų ir langų. Vairas, pedalai ir kitos dalys yra.

[4]


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://andrius.konferencijos.lt/LDB
  2. http://andrius.konferencijos.lt/oficioz/komisija/nuostatai.htm
  3. http://andrius.konferencijos.lt/oficioz/komisija/darbotvarke.htm
  4. http://www.konferencijos.lt/pipermail/dviratis/2006-April/000616.html