Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Fototeatras

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Fototeatras - puikiausias išradimas, katrą Saulius Paukštys sugalvojo, todėl čia reklamuojame ir platiname visais būdais įmanomais, nes išradimas puikus ir nuostabus: ateik į fotostudiją fotografuotis kaip koks teatralas, persirengęs visokiais paslaptingais kostiumais, kaip artistas, kad ir būreliu, o tada gali dar ir šventę surengt, palėbaut, orgijos visokios - o čia pat ir meninės nuotraukos, kad jei užgersi tiek, kad neatsimeni, tai kad visi įkalčiai būtų.

Taigi Fototeatras - išradimas nepakartojamai puikus, o ypač bernvakariai beigi mergvakariai, katruose patys žinot, kiek kompramato galima pasidaryt, panorėjus - taip, kad netgi spauda apie tai rašytų! Taip kad fotografija ne tiktai atminčiai, bet ir populiarumui!

O taigi bijantiems tai galim pasakyt, kad čia ir visas iškart alibi kartu gaunasi: kad ir nuotraukos, betgi teatralinės, taigi suvaidintos, todėl ir kompramatas ne joks, o tik netikras, o dar jei reikia, tai ir fotografai paliudys, kad ne tik suvaidinta, bet ir fotošopas! Taip kad galit dalyvaut nebijodami, o dar ir girtis paskui galėsit! Nagi patys pagalvokit, argi nesmagu būtų turėt su savim prifotografuotų ištvirkavimo scenų, kurias netgi savo antrai pusei gali parodyt, taip kad šitoji niekaip prisikabint ir papriekaištaut negalėtų!

Tai dar turim pridėti, kad visi šitie Fototeatro fotografiniai kompramatai atliekami stilingu meniniu stiliumi, taip kad atrodo gražiai ir tinkami kabinimui ant sienos ar į meninį nuotraukų-fotografijų albumą.

Taigi dar prašome čionais Fototeatro vadovų pateikti kokios nors labiausiai kompromituojančios nuotraukos pavyzdį, nes čia pas mus nesąmonė gaunasi, nes jokios tokios tarpu pavyzdžių neradome, o straipsnyje apie fotografijas neturėti fotografijų - tai nei šis nei tas.


Dar žr.