Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Formatas A3

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Neryškus, blankus logotipas, primenantis tuos laikus, kai kažkokie banditai visokius raudonos spalvos švarkus nešiodavo...

Formatas A3 (rus. Format A3, Формат А3) - toksai kaip jie patys save vadina - žiniasklaidos klubas, kuris už tai, kad būtų vėl viskas gerai, kaip Tarybiniais laikais, kai buvo visiems gerai, nes visi juk žino, kad prie ruso buvo geriau.

Oficialiai tasai Formatas A3 pasakojasi savo internete, kad tai yra klubas bendravimui tarp visokių Rusijos žurnalistų, politikų ir dar ten kažkokių entelektualų, tiktai kažkodėl to klubo ribos keistai išsiplečia į visą NVS bei keistu būdu dar ir į Latviją, Estiją beigi Lietuvą, kad apimtų lygiai kaip tik visą buvusį SSRS.

Ir paskui tasai Formatas A3 dar visiems skelbiasi, kad labai blogai per paskutinius 20 metų buvo, nes visa SSRS subyrėjo, žurnalistai rašė ne tai, ką reikia, todėl suiro viskas ir nesupranta visi, todėl reikia kovoti už tai, kad seni ryšiai būtų atstatyti, nes visokie nacionalistai atsiskyrė nuo SSRS ir dabar jau viskas blogai.

Išties gi šitas klubas yra visai naujas ir 2009 metais sukurtas dviejų įstaigų - tai tokia "Komsomolskaja pravda" ir telekanalas "Rossija". Tarp esminių veikėjų - anoksai Vladimiras Mamontovas, irgi dar sovietmetį menančio oficiozo "Izvestija" redaktorius, kartą specialiai atvykęs į Lietuvą papasakoti, kad jokios okupacijos nebuvo bei būrelis kitų žiniasklaidos politikierių.

Štai tarp kitų dar - tai toksai Vladimiro Putino administracijos atstovas Modestas Kolerovas, o taip pat garsus istorikas Nikolajus Starikovas, kuris sako, kad Lietuva, Latvija ir Estija - tai nuo seno rusiškos žemės, kurios visada buvo Rusijos Imperijos dalis, todėl Josifas Stalinas nieko neokupavo, nes tai neįmanoma, kadangi išvis šitos šalys atskilo nuo Rusijos Imperijos neteisėtai ir neegzistavo. O jei jau Lietuva, Latvija ir Estija Tarpukariu neegzistavo, tai reiškia, kad ir neokupavo jų niekas.

Lietuvoje šitą klubą atstovauja beigi organizuoja anoksai Algis Kalanta, katras irgi garsus ir visokiu populiarumu nesiskundžia.