Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Ford

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Puikus ir gražus logotipas liaudyje neretai pavadinamas slyva, nes yra panašios formos ir spalvos

Ford - visokių vadybybininkų mašinos, nes už savus pinigus žmonės geriau perka arba pigesnį Hyundai, arba kokią nors padoresnę Volkswagen mašiną. O jau kurie nori krūčiau atrodyti, tai perka Mercedes ar BMW, tad štai taip vat Ford ir neturi jokios rinkos, nes konkuruoja su visokiais FIAT. O įmonės štai irgi labiau renkasi ką nors kito, nes pavyzdžiui, FIAT yra pigesnės mašinos.

Žodžiu, kaip beimsi, amerikietiškos mašinos šitu Ford pavidalu patyrė feilą, nes kaip bežiūrėtum, visada rasi arba pigesnę, arba kokią nors geresnę. O jau kad japoniškos mašinos lenkia, tai jau net ir amerikonai linkę pripažinti, nes patys perka Toyota ir Honda mašinas. Tai koks gi pasirinkimas? Aišku, kad ne Ford, o koks nors kitas!

O visokie vadybos aiškintojai pasakoja, kad Ford nesėkmė - tai, kad anie nusisuko nuo kažkokių ten vadybos sėkmių, kurios buvo pasiektos, kai Henry Ford sukūrė konvejerį. Tai anais laikais visos tos mašinos buvo labai pigios, paprastos ir kokybiškos, todėl Ford sukėlė kokią tai pasaulinę pramonės revoliuciją ir viską apvertė aukštyn kojomis. O paskui nutarė nebegaminti pigių, kokybiškų ir paprastų mašinų, o ėmė gaminti kokias nors brangias, nekokybiškas ir sudėtingas mašinas. Taip ir patyrė nesėkmę.

Dargi dabar jau daugelis pastebi, kad ir kaip finansiniam monstrui Ford nepasisekė, nes General Motors, pirkę ir uždarinėję konkurentus, kaip kad SAAB, visgi išlaikė geresnį vardą - Opel, katras visvien geresnis. O jau Chrysler tai gal ir dar geriau prasisuko, nes pirma susidraugavo su japonais, o paskui - su kokiais tai iš Mercedes, taip kad irgi išsilaikė.

Vienok reziumuodami turim pasakyti, kad ne taip viskas blogai, kaip atrodo, nes puiki mašina Ford bent jau nekainuoja tiek, kiek nauja panašios kokybės Audi!


Garsiausi Ford mašinų modeliai