Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Fiokla Kiure

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Paveikslas "Meškos albinosės raudonas badas" vaizduoja mešką albinosę, kuri nemėgsta musmirių ir dėl to ruošiasi suvalgyti paveikslo žiūrovą, kas puikiai matosi iš meilaus meškos žvilgsnio, žiūrinčio apetitiškai ir vienareikšmiškai

Fiokla Kiure - tai ne atsitiktinių raidžių kratinys, žinokit, o viena iš žymiausių ir garsiausių Lietuvos dailininkių, kuria gan Pirosmani stiliaus, o bet tačiau labai fantasmagoriškus paveikslus, susilaukusius gerbėjų daugelyje pasaulio šalių puikiai žinomas šis vardas.

Taip kad čia ir Pipedija jei galėtų pasiskelbti, tai ir pasiskelbtų, kad Fiokla Kiure vaizduoja tikrą pipedišką realybę, katros čia daugelis nesupranta.

O bet tačiau dar sako, kad Fiokla Kiure yra anarchistė ir dar feministė, o dar ir šiaip garsi, taip kad šiaip jau rekomenduojam į kokią parodą nueit ir apsišviest, durniai, nes kitų dailininkų ant Lietuvos išvis nėra!