Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Fingida

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Fingida ir jos puslapis fingida.lt - anokie galimai įtariamai spameriai, katrais kartą Grumlinas pasiskundė, kad kaip tais jo blogą anie užspamint bandę komentarais[1].

Tai čia aišku ne pirmas kartas, kai spameriai visokie platina spamą, tačiau ne taip jau dažnas dalykas, kai blogai yra užšikami įvairiais spameriškais šūdais, o dar iš Lietuvos. Tai nors kaip kas ir sako, kad gali būti, kad ne šita firma čia šitą spamą platino, ne jie patys save reklamavo, o kažkas kitas iš blogų paskatų, tai argi kas nors tuo labai patikės?

Taip kad kai sakoma, Welcome to Pipedija, ponai.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.grumlinas.lt/?p=29980