Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Filip Radamovič

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Filipas Radamovičius)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Filip Radamovič (Filipas Radamovičius) - valdininkėlis iš Šalčininkų, prisitriochinęs kaip koks juokdarys. Bandė per savo uošvienę prichvatizuoti vaikų darželį, bet gavosi šnipštas. Tai darbar vietiniai kalba, kad jei STT šio nepričiups, tai greičiausiai bus renkamas savivaldybėje, nes rinkimai jau artėja.

Vagis, pagarsėjęs girtuokliavimu darbe, atsakingas už kažkokių projektų tvirtinimą ar tai dokumentų ruošimą, ima kyšius - ir dar kokius, nori bent pakalbėt, be 500 litų nesirodyk! Bet ir tai teks kalbėti nevalstybine kalba, nes šis diegas net lietuviškai nesupranta!

Štai taip valdininkai ir žlugdo viską, o paskui rėkia apie intronizacijos svarbą.